Milwaukee M18FPD3-0X 4933479859 Działoszyce
30 opinii
M18 FPD3-0X | M18 FUEL™ WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA Wyższa wydajność energetyczna pod obciążeniem - wyjątkowy moment obrotowy 158 Nm Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 175 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni Funkcja AUTOSTOP™ oferuje zwiększone bezpieczeństwo dla użytkownika, …
od 1 079 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
M18 FPD3-0X | M18 FUEL™ WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA Wyższa wydajność energetyczna pod obciążeniem - wyjątkowy moment obrotowy 158 Nm Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 175 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni Funkcja AUTOSTOP™ oferuje zwiększone bezpieczeństwo dla użytkownika, zapobiegając wykręceniu się narzędzia w przypadku zablokowania się osprzętu w materiale Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ do ciężkich zastosowań pod obciążeniem Zestaw akumulatorów REDLITHIUM™ zapewnia doskonałą konstrukcję pakietu, elektronikę i działanie bez blaknięcia, aby zapewnić dłuższy czas pracy i więcej pracy przez cały okres eksploatacji akumulatora Najszybsze wiercenie i wkręcanie pod obciążeniem Monitorowanie poszczególnych ogniw akumulatora optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą trwałość pakietu Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wyświetla pozostały poziom naładowania Metalowy uchwyt wiertarski 13 mm do szybkiej wymiany i mocowania bitów Całkowicie metalowy dwustronny klips do paska do szybkiego i łatwego zawieszenia narzędzia Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™ Jaśniejsze oświetlenie LED obszaru roboczego
Specyfikacja
Zasilanie
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Producent
  • Milwaukee
Napięcie
  • 18 V