Hudora Bramka piłkarska Pro Tect 180 76913 Duszniki-Zdrój

4,83
12 opinii

Najnowszy model bramki 2w1 REBOUND zapewni młodym piłkarzom świetną zabawę, która rozwija u dzieci wytrzymałość, szybkość, siłę oraz koordynację ruchową. Może służyć zarówno do strzelania goli przeciwnikowi, jak i do treningu w pojedynkę. Gra w piłkę uczy pracy w grupie, umiejętności …

od 609,99 Najbliżej: 11 km

Liczba ofert: 11

Oferta sklepu

Opis

Najnowszy model bramki 2w1 REBOUND zapewni młodym piłkarzom świetną zabawę, która rozwija u dzieci wytrzymałość, szybkość, siłę oraz koordynację ruchową. Może służyć zarówno do strzelania goli przeciwnikowi, jak i do treningu w pojedynkę. Gra w piłkę uczy pracy w grupie, umiejętności podporządkowania się regułom gry, poczucia bycia członkiem zespołu, współdziałania z innymi w rozwiązywaniu wspólnych zadań, stosowania się do zasad "fair play" w życiu i sporcie oraz poszanowania przeciwnika. Bramka jest świetną alternatywą od czasu spędzonego przed komputerem. To także świetny pomysł na prezent. Dzięki naszej bramce młody piłkarz wcielając się w największe gwiazdy footballu rozegra wiele meczy o Mistrzostwo Europy lub nawet Świata! Dane techniczne bramki piłkarskiej REBOUND: średnica rurek stalowych 32 mm/0,8 mm∅ wysokość bramki regulowana 135-152 cm (w zależności od kąta nachylenia bramki, 90-120 stopni) REBOUND - mata elastyczna wybijająca piłkę z bramki bramka przystosowana do funkcji REBOUND - regulacja kąta natarcia od 90-120 stopni, tak by lepiej wybijać piłkę z bramki! po zdemontowaniu maty i dolnej rurki usztywniającej bramka pełni funkcję standardowej bramki piłkarskiej z siatką kolor antracytowy, stal malowana proszkowo 5 śledzi mocujących bramkę do podłoża + zestaw do mocowania maty REBOUND szybki montaż - system zatrzasków oraz ponumerowane rurki (w trakcie montażu stelaża równocześnie nakładać siatkę) Wymiary bramki: szerokość 213 cm wysokość 153 cm głębokość 76 cm waga 11,2 kg ZESTAW ZAWIERA JEDNĄ SKŁADANĄ BRAMKĘ Z SIATKĄ ORAZ MATĘ REBOUND WRAZ Z OSPRZĘTEM!

Specyfikacja

Producent
 • Hudora
Cechy dodatkowe
 • Składane
Rodzaj
 • Przenośne

Opinie Hudora Bramka piłkarska Pro Tect 180 76913 Duszniki-Zdrój

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,83 na podstawie 12 opinii
 • MS
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Towar dobrze zabezpieczony na czas transportu, łatwy montaż w oparciu o instrukcję montażu. Bramka tak jak obecnie może stać w domu jeśli ktoś ma miejsce, a w cieplejszym okresie roku na dworze. W paczce są specjalne "śledzie" w celu przytwierdzenia do ziemi.
 • ku86
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  brameczka super wygląda! złożenie nie jest łatwe, potrzeba więcej niż jedną osobę, stabilna, cena jednka za wysoka na taki wyrób!
 • Mirosław
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  produkt w 100% spełnia oczekiwania
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  łatwy montaż, solidne wykonanie
 • l...l
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wypisz wymaluj fajna bramka