Onkyo Amplituner TX-SR3100 Czarny (5560MP) Drawsko Pomorskie
od 1 799 Najbliżej: 0,1 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
Amplituner kina domowego 5.2 8K/4K Ultra HD, Dolby Atmos, DTS:X z Bluetooth i radiem DAB/FM Onkyo TX-SR3100 - Czarny Przyjazny dla użytkownika, nowoczesny 5.2-kanałowy amplituner AV z radiem DAB/FM. Dzięki łączności Bluetooth 5.0, czterem wejściom HDMI 2.1a zapewniającym obsługę 8K/60Hz i 4K/120Hz oraz formatom przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X pozwoli przenieść doznania filmowe i rozgrywkę w ulubione gry na wyższy poziom. Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. ONKYO to od wielu już lat wręcz synonim wysokiej klasy sprzętu, w dziedzinie systemów reprodukcji i przetwarzania dźwięku. Firma istnieje od 1946 i w ciągu blisko 70 lat właśnie w jej laboratoriach i działa konstrukcyjnych powstało i nadal powstaje szereg konstrukcji nierzadko prześcigających swoją epokę jak np. pierwsze na świecie tunery z kwarcową syntezą częstotliwości, pierwszy magnetofon dwukasetowy z funkcją szybkiego kopiowania i wiele innych. Zapewnij sobie niezrównany dźwięk 3D Amplituner TX-SR3100 zapewnia obsługę dźwięku przestrzennego 3D Dolby Atmos oraz DTS:X sprawiając, że dźwięk z głośników wypełni całe pomieszczenie, potęgując wrażenia podczas seansów filmowych oraz rozgrywki w najnowsze gry wideo. Dodatkowo funkcja Dolby Atmos Height Virtualizer umożliwia uzyskanie efektu przestrzennegobez korzystania z dodatkowych głośników surround. Perfekcyjnie dopasowany do Twojego salonu Urządzenie posiada funkcję AccuEQ Room Calibration, wykorzystującą dołączony mikrofon w celu dokonania pomiarów akustycznych pomieszczenia i pozwalającą na precyzyjne skalibrowanie głośników. Podczas korzystania z kanału centralnego, amplituner oferuje technologię Vocal Enhancer, podkreślającą dialogi oraz wokale. Idealnie płynny i ostry obraz 8K, dzięki HDMI 2.1 Cztery wejścia HDMI w standardzie HDMI 2.1a pozwalają na obsługę rozdzielczości 8K przy 60Hz i 4K przy 120Hz oraz formatów Dynamic HDR, zapewniając niezwykle ostry i płynny obraz. Żywe i wyraziste kolory gwarantuje obsługa technologii Dolby Vision oraz HDR10+. Przywróć najwyższą jakość ulubionej muzyki Wbudowany procesor DSP z funkcją Music Optimizerrekonstruuje dane, które mogą być utracone podczas kompresji plików audio, takich jak WMA, AAC czy MP3. Technologia ta przywraca plikom ich pierwotną, bezstratną jakość, odbudowując drobne szczegóły pominięte w procesie kompresji. Najlepszy towarzysz dla głośników Klipsch Onkyo TX-SR3100 oferuje również tryb Klipsch Optimize, który pozwala na bezproblemową integrację z głośnikami Klipsch Reference oraz Reference Premiere. Wystarczy wybrać model głośników, który będzie używany dla każdego kanału, a ustawienia zwrotnicy zostaną automatycznie zoptymalizowane. Dane techniczne Producent: ONKYO Model: TX-SR3100 Typ: amplituner kina domowego Rodzaj wzmacniacza: Klasa AB Liczba kanałów: 3.2.2 / 5.2 Pasmo przenoszenia: 10 - 100.000 Hz (+1 / -3 dB, Direct) / 10 - 100.000 Hz (wyjście słuchawkowe) / 20 - 20.000 Hz (Bluetooth A2DP, częstotliwość próbkowania 44.1 kHz) Maksymalna moc wyjściowa: 155 W przy 6 Ohm (1 kHz, 1 kanał, THD 10%) Moc wyjściowa na kanał przy 6 Ohm: 135 W Moc wyjściowa wzmacniacza słuchawkowego: 80 mW + 80 mW (32 Ohm, 1 kHz, 10% THD) Wejścia: 3 x RCA L/R, 4 x HDMI, koaksjalne, mikrofonowe jack (SETUP MIC), optyczne Wyjścia: HDMI ARC, RCA L/R (Line Out) Wyjście subwooferowe: 2 x RCA (Pre Out) Czułość wejściowa: 200 mV / 32 kOhm (Line RCA) Napięcie wyjściowe: 1 V / 200 mV / 2.3 kOhm (Line Out), 1 V / 470 Ohm (Subwoofer Pre Out) Standard HDMI: 2.1a Funkcje określone w HDMI 2.1: VRR, QFT, Dynamic HDR, ALLM, DSC i SBTM HDCP: 2.3 Wyjście słuchawkowe: 6.3 mm Jack Zalecana impedancja słuchawek: 8 - 600 Ohm Bluetooth: 5.0 Zasięg Bluetooth: 15 metrów Wspierane profile Bluetooth: A2DP 1.3, AVCTP 1.4, AVDTP 1.3, AVRCP 1.6 Wspierane kodeki Bluetooth: AAC, SBC Łączność sieciowa: Bluetooth Radio: DAB / FM Częstotliwość radiowa FM: 87.5 - 108 MHz, RDS Pasmo DAB: Europa DAB 174.928 - 239.200 kHz Presety: 40 (Radio) Obsługiwane rozdzielczości: 8K / 4K Ultra HD Regulacja tonów niskich/wysokich: +/- 10 dB dla 20 Hz (tony niskie) i 20 kHz (tony wysokie) Obsługiwane standardy audio: DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualizer, Dolby Surround Obsługiwane standardy wideo: Dolby Vision, HDR10+ Funkcje: AccuEQ Room Calibration, Klipsch Optimized Mode, Music Optimizer Stosunek sygnału do szumu: 106 dB (IHF-A, Line In, SP Out) THD + N: 0.08% Terminale głośnikowe: Front L/R, Center, Surround L/R lub Height LR Zalecana impedancja głośników: 4 - 16 Ohm Wymiary: 435 x 160 x 328 mm Waga: 8.4 kg Zasilanie: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz Pobór mocy: 465 W Pobór mocy w trybie czuwania: 0.3 W Akcesoria: antena DAB/FM, mikrofon do kalibracji akustycznej, pilot zdalnego sterowania Jednostka sprzedaży: 1 sztuka Kolor: Czarny SKU: ONKYO-TX-SR3100