Bosch Czujnik Ruchu Pir Isc-Bpr2-Wp12 Pet 1615 Dolsk
1 opinia
od 68,74 Najbliżej: 49 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Czujnik ruchu PIR BOSCH ISC-BPR2-WP12 PET BOSCH CZUJNIK RUCHU BOSCH BPR2-WP12 PET NAJWAŻNIEJSZE CECHY Optyka Fresnela Temperatura pracy -30oC...+55oC Dynamiczna Kompensacja temperatury Analiza Pierwszego Kroku (FSP) Odporność na zwierzęta do 20kg OPIS PRZEDMIOTU Czujki ruchu Blue Line Gen2 PIR (ISC-BPR2) wykorzystują dwie soczewki Fresnela zapewniające ostry obraz w całym polu widzenia oraz wysoką skuteczność wykrywania intruzów. Soczewki te charakteryzują się wysoką gęstością (77 stref) w układzie 7-warstwowym, a regulowana soczewka obszaru bezpośrednio pod urządzeniem umożliwia skonfigurowanie trzech dodatkowych stref kontrolowanych. Łatwa instalacja, różnorodne opcje montażu oraz nowoczesne technologie wykrywania gwarantują ochronę na najwyższym poziomie. Model z funkcją odporności na zwierzęta domowe (-WP) reaguje na prawdziwych intruzów, eliminując fałszywe alarmy generowane w reakcji na obecność zwierząt domowych. ZASIĘG DETEKCJI Znakomita skuteczność wykrywania na obszarze 12 x 12 m. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Parametry elektryczne: Pobór prądu (tryb czuwania/alarm): 10 mA przy napięciu 12 VDC Napięcie robocze: 9 VDC – 15 VDC Parametry środowiskowe: Otoczenie: Zgodność z normą EN50130-5, klasa II Wilgotność względna: 0 – 95%, bez kondensacji w instalacjach zgodnych z wymaganiami UL,0 – 85%, bez kondensacji Temperatura pracy: -30°C ÷ +55°C W przypadku instalacji z certyfikatem UL: 0÷ +49°C Parametry mechaniczne: Kolor: biały Wymiary: 105 mm x 61 mm x 44 mm Materiał: Udaroodporne tworzywo ABS Odporność na zakłócenia radiowe(RFI): Alarmy i ustawienia przekazywane na bezpiecznych częstotliwościach w zakresie od 150 kHz do 2 GHz przy natężeniu pola poniżej 30 V/m. Wyjścia: Przekaźnik: Półprzewodnikowe nadzorowane styki typu A rozwierne o obciążalności ≤100 mA, 25 VDC, 2,5 W, <20 Ω przy zwarciu Zabezpieczenie antysabotażowe: Styki rozwierne (przy założonej pokrywie) o obciążalności maksymalnej ≤100 mA, 25 VDC, 2,5 WObwód zabezpieczenia antysabotażowego jest dołączany do obwodu 24-godzinnego. POZIOMICA Dodatkową zaletą czujnika jest usytuowana w tylnej części obudowy poziomica pozwalająca na precyzyjne ustawienie czujnika. WYGLĄD WEWNĘTRZNY CZUJNIKA ------------------------ KAŻDY NASZ PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI PODLEGA OBOWIĄZKOWEJ 24/36 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI !! NIE SPRZEDAJEMY CHIŃSKICH ZAMIENNIKÓW !! ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ----------------------------------- Napięcie zasilania urządzenia: 12 V Zalecane miejsce instalacji: biuro sklep Zasięg detekcji czujnika: 12 m Współczynnik ochrony obudowy: Brak danych Rodzaj detekcji: PIR Rodzaj pyroelementu: Podwójny Wykrywalna prędkość ruchu: brak danych Pobór prądu w stanie gotowości: 10 mA Maksymalny pobór prądu: 18 mA Klasa środowiskowa wg EN50130-5: II Czas sygnalizacji alarmu: 2 sek. Zasięg czujnika: 12 Odpornść na zwierzęta: do 20kg Cyfrowa kompensacja temperatury: Nie Funkcja antymaskingu: Nie Rodzaj optyki: Fresnel Dedykowany uchwyt: B335-3 lub B338 do zakupu osobno Inne unikalne cechy: brak Zalecana wysokość montażu: 2,2 do 2,7m