Excellent Grzałka Elektryczna 600W Biała (GREX600WWH) Dobrzyca
12 opinii
od 363,15 Najbliżej: 36 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Grzałka elektryczna stanowi funkcjonalne uzupełnienie do grzejnika. Może działać w połączeniu z grzejnikiem podłączonym do instalacji centralnego ogrzewania lub pracować zupełnie niezależnie od sieci c.o., nadając grzejnikowi funkcję całorocznej suszarki na ręczniki. Westa to zaawansowana technologicznie grzałka, która w połączeniu z prostą obsługą, daje wiele możliwości i pozwala cieszyć się z jej funkcji przez długi czas. Jej nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że doskonale komponuje się ze różnymi grzejnikami, niezależnie od ich kształtu czy rozmiaru. Grzałka posiada 1/2" przyłącze do montażu. Dostępny wybór kolorów pozwala dopasować grzałkę zarówno do samych grzejników Excellent, jak i zaworów serii Volaro 2.0. Najważniejsze funkcje grzałek Westa: Podstawowa nastawa temperatury 48°C i możliwość ustawienia innych poziomów: 43, 48, 52, 55, 60°C Ochrona przeciwzamrożeniowa zabezpieczająca grzejnik przed spadkiem temperatury poniżej 5-7°C Timer z opcją automatycznego wyłączenia grzania po 1, 2, 3, 4 lub 5 godzinach Wskaźnik pokazujący czas pozostający do wyłączenia funkcji grzania Zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą grzałki przy "suchym" grzejniku Elektroniczny czujnik temperatury i funkcje monitorowania stanów alarmowych Niskie zużycie energii w trybie czuwania Dobór mocy grzałki do grzejników Excellent + Grzejniki Horos Model grzejnika Rozmiar [mm] Moc 76/65/20 Zalecana moc grzałki [W] Horos 96 960×350 307 W 300 Horos 96 960×500 418 W 400 Horos 121 1210×350 378 W 400 Horos 121 1210×500 516 W 600 Horos 146 1460×350 462 W 400 Horos 146 1460×500 615 W 600 + Grzejniki Meteor Model grzejnika Rozmiar [mm] Moc 76/65/20 Zalecana moc grzałki [W] Meteor wannowy 46 460×800 353 W nie dotyczy Meteor 85 850×500 351 W 400 Meteor 111 1110×500 452 W 600 Meteor 137 1370×500 554 W 600 Meteor Side 72 720×500 497 W nie dotyczy Meteor Side 111 1110×500 724 W 800 + Grzejniki Italic Model grzejnika Rozmiar [mm] Moc 76/65/20 Zalecana moc grzałki [W] Italic 95 945×500 444 W 400 Italic 113 1125×500 522 W 600 Italic 131 1305×500 598 W 600 + Grzejniki Conti Model grzejnika Rozmiar [mm] Moc 76/65/20 Zalecana moc grzałki [W] Conti 89 891×500 408 W 400 Conti 121 1213×500 545 W 600 Conti 143 1431×500 642 W 600 + Grzejniki Brego Model grzejnika Rozmiar [mm] Moc 76/65/20 Zalecana moc grzałki [W] Brego 91 910×500 368 W 400 Brego 115 1150×500 454 W 400 Brego 139 1390×500 544 W 600 Plik DWG
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Excellent
Model
  • Westa
Rodzaj
  • Grzałki
Opinie Excellent Grzałka Elektryczna 600W Biała (GREX600WWH) Dobrzyca