Gigabyte 27"MO27Q28GR Dobra
Monitor Gigabyte MO27Q28GR Regulacja wysokości: z regulacją wysokości Format: 16:9 Kąt widzenia (poziomy/pionowy): 178°/178° Przekątna ekranu: 27" Pobór mocy: 35 W Możliwość montażu na ścianie (VESA): Tak Waga [kg]: 6 Wysokość [cm]: 52.6 Głębokość [cm]: 18.7 Wbudowane głośniki: 10 W Rozdzielczość: …
od 2 449 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 23
Oferta sklepu
Opis
Monitor Gigabyte MO27Q28GR Regulacja wysokości: z regulacją wysokości Format: 16:9 Kąt widzenia (poziomy/pionowy): 178°/178° Przekątna ekranu: 27" Pobór mocy: 35 W Możliwość montażu na ścianie (VESA): Tak Waga [kg]: 6 Wysokość [cm]: 52.6 Głębokość [cm]: 18.7 Wbudowane głośniki: 10 W Rozdzielczość: 2560 x 1440 (WQHD) Tuner TV: Nie Kolor: Czarne Zastosowanie: Gamingowe Synchronizacja częstotliwości: AMD Free-Sync Ekran: Płaskie Podstawowe złącza: USB-C x1 Podstawowe złącza: DisplayPort x1 Powłoka matrycy: Matowa Wbudowana kamera: Nie Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania Technologia ochrony oczu: Redukcja niebieskiego światła Jasność: 335 cd/m2 Podstawowe złącza: HDMI x2 Częstotliwość odświeżania: 280 Hz Czas reakcji: 0.3 ms Rozmiar plamki: 0.229 Hub USB: USB 3.2 Szerokość [cm]: 60.4 Synchronizacja częstotliwości: Nvidia G-Sync Compatible Rodzaj podświetlenia: Nie dotyczy ID: 15956722
Specyfikacja
Podstawowe
Marka
  • Gigabyte
Przekątna ekranu
  • 27 cali
Proporcje ekranu
  • 16:9
Kolor
  • Czarne
Rozdzielczość
  • 2560x1440
Częstotliwość odświeżania
  • 280Hz
Rodzaj podświetlenia
  • Inne
Powłoka matrycy
  • Błyszcząca
Kąty widzenia w pionie
  • 178°
Kąty widzenia w poziomie
  • 178°
Funkcje dodatkowe
  • HDR
Tryb HDR
  • Tak
Głośniki
  • Posiada wbudowane głośniki
Tuner TV
  • Nie posiada
Złącza
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB
Funkcja pivot
  • Tak
Montaż ścienny
Głębokość z podstawą
  • 187mm