Casio G-Shock GA-2100-4AER Debrzno
4,91
45 opinii
od 379 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zegarki Casio to cały wachlarz niezwykle różnorodnych produktów, przeznaczonych dla wielu grup klientów: kobiet, mężczyzn, sportowców i ludzi biznesu. Produkowane są one przy użyciu nowoczesnych technologii. Tym, co przyciąga uwagę, jest fakt, że zegarki Casio posiadają cały szereg bardzo zaawansowanych funkcji elektronicznych. Szczególną popularnością u klientów cieszą się modele odporne na wstrząsy, zsynchronizowane z zegarem atomowym, wyposażone w chronografy i funkcje do pomiarów w terenie. Zegarek męski GA-2100-4AER Carbon Core Guard od G-SHOCK który stale testuje nowe ograniczenia wytrzymałości czasowej. Casio wprowadza nową serie ze strukturą Carbon Core Guard, która przenosi wytrzymałość na nowy poziom. Obudowa jest wykonana z delikatnego tworzywa, które zawiera włókno węglowe sprawiające, że zegarek jest lekki, a zarazem jeszcze bardziej wytrzymały na różne obciążenia i działanie czynników zewnętrznych. Materiał oraz konstrukcja chroni wewnętrzny moduł przed uszkodzeniem i deformacją spowodowaną wstrząsami. Ten nowy zegarek z linii G-SHOCK łączy w sobie nową, odporną na wstrząsy strukturę z miejską stylizacją, która odzwierciedla jego wytrzymałość. Nowa konstrukcja odporna na wstrząsy stanowi ważny krok naprzód w dziedzinie podstawowej technologii G-SHOCK, dzięki czemu model ten jest nowym standardowym nośnikiem linii G-SHOCK. Zegarek G-SHOCK GA-2100-4AER to zegarek z mechanizmem kwarcowym zasilany z baterii. Ma możliwość jednoczesnego pomiaru czasu w wielu różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie. Wytrzymały i elastyczny łatwo wymienny pasek typu Slide Lever z tworzywa sztucznego pozwala dużej kopercie idealnie dopasować się do nadgarstka. Analogowo-cyfrowy wyświetlacz wyposażono w diodę elektroluminescencyjną, która podświetla tarczę, dzięki czemu możliwy jest odczyt czasu w ciemności. Model posiada szereg funkcji, które przydają się podczas aktywności fizycznej, należą do nich stoper mierzący czas z dokładnością do 1/100 sekundy i z zakresem pomiaru do 24 h i timer odmierzający czas wstecz. Dodatkowo zegarek wyposażono w szereg funkcji, które znacznie ułatwiają codzienne czynności, m.in. czas światowy, dzięki któremu wyświetlany jest czas w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie. Kalendarz automatyczny, po ustawieniu, zawsze wyświetla poprawną datę i pamięta o krótszych miesiącach. Możliwość ustawienia 5 niezależnych alarmów, które mogą pełnić funkcję praktycznych przypomnień. Wygodną funkcją jest funkcja ruchu wskazówki, która po naciśnięciu przycisku odsuwa wskazówki, co umożliwia dobre widzenie ekranów LCD. G-shock: Zegarek wykonany w technologii G-SHOCK, bardzo duża odporność na wstrząsy i uderzenia. Mechanizm: kwarcowy MIYOTA made in japan - zasilany baterią. Automatyczny kalendarz: rozbudowany datownik, który automatycznie dopasowuje datę w przypadku krótszych miesięcy. Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. Zegar 12/24: możliwość wyświetlania godziny w trybach 12 i 24 godzinnych. Stoper: 1/100 mierzy czas do jednej setnej sekundy. Czas światowy: zegarek posiada wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych. Alarm: zegarek może sygnałem dźwiękowym informować 5 razy w ciągu doby, dodatkowa opcja SIG-sygnalizacja o pełnych godzinach. Iluminator: możliwość podświetlenia tarczy i wyświetlacza cyfrowego diodą LED. Koperta: wykonana z wysokiej jakości karbonu, z dodatkiem elementów tworzywa sztucznego. Szkiełko: szkiełko mineralne - wysokiej jakości, które jest odporne na zarysowania - płaskie. Pasek: wysokiej jakości pasek z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Wodoszczelność: klasa wodoszczelności - 200M. Można pływać, ale nie wolno wciskać przycisków pod wodą. Neobride: fosforyzowane wskazówki świecące w ciemności. Dekielek: zakręcany. Kolorystyka: koperta: czerwona tarcza: czerwona pasek: czerwony wskazówki: czerwono-białe Wymiary: koperta : szerokość 45mm, wysokość 49mm tarcza : średnica 33mm szerokość paska: 16mm grubość zegarka: 12mm obwód zegarka od 13.5cm do 21,5cm obwód nadgarstka, na którym przedstawiony jest zegarek to 16cm
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Casio
Model
  • GA-2100-4AER
Typ
  • Męskie
Rodzaj
  • Analogowo-cyfrowe
Mechanizm
  • Kwarcowy
Kraj producenta
  • Japonia
Kolor
  • Czerwone
Styl
  • Sportowe
Wzór
  • Bez wzoru
Kolor tarczy
  • Czerwony
Rodzaj szkła
  • Mineralne
Kształt koperty
  • Okrągły
Kolor koperty
  • Czerwony
Materiał koperty
  • Tworzywo sztuczne
Wysokość koperty
  • 12 mm
Szerokość koperty
  • 45 mm
Rodzaj paska
  • Pasek
Materiał paska
  • Tworzywo sztuczne
Zapięcie
  • Na sprzączkę
Długość bransolety
  • 210 mm
Długość paska część ze sprzączką
  • 85 mm
Długość paska część z dziurkami
  • 125 mm
Szerokość
  • 22 mm
Szerokość mocowania
  • 16 mm