Szukasz

Gry PC Dąbrowa Górnicza

i okolice
Gry PC
Gry PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Battlefield V (Gra PC)

5
Battlefield V (Gra PC)
Wspaniała gra najnowsza z serii popularnej znanej marki battlefield bardzo wciągająca podobno.Producent DICE zrobił gre idealnie zrobił kawał porządnej roboty.Daje plusa producentowi a gre oceniam bardzo pozytywnie.Gra jest bardzo długa w rozgrywce i można grać przez wiele dni lub nawet 2 lata.Ale jest zbyt droga by ją teraz kupować.Warto poczekać aż stanieje.Polecam nie tylko dla fanów i dla cierpliwych

Farming Simulator 19 Edycja Kolekcjonerska (Gra PC)

5
Farming Simulator 19 Edycja Kolekcjonerska (Gra PC)
Farming Simulator 19 wprowadza między innymi realistycznią grafikę, konie oraz jazdę konną i psy które mogą nam towarzyć w podróży i możemy naszemu psu rzucać piłkę.Jedną z fajnych nowości jest to że nareszcie możemy karmić kury oraz jajka od teraz sprzedajemy w kartonach ; również możemy sprzedawać mleko co jest dodatkowym zarobkiem na nowy sprzęt. Poradniki do gry Farming Simulator 19 znajdziecie na kanale Youtube Mike Games. Produkt Farming Simulator 19 Edycja Kolekcjonerska jest warty zakupu ponieważ zawiera 10 rzeczy m.in czapkę z logiem Farming Simulator. Mam nadzieję że w przyszłości pojawią się jeszcze jakieś edycję do gry Farming Simulator 19 na przykład z koszulka.

FIFA 18 - Edycja Standardowa (Gra PC)

5
FIFA 18 - Edycja Standardowa (Gra PC)
Gra wciagnela moich dwoch synow i meza spokoj w domu awantura kto teraz gra i jaka druzyna ,ogolnie zabawa bardzo udana dogaduja sie i jest ok ,wszystko sie bardzo podoba w grze sa dodatkowe gratisy 20paczek do otwarcia .polecam jesli lubicie piłkę nozna to swietna zabawa dla młodzieży i doroslych.
Gry komputerowe przebyły bardzo długą drogę od wyjątkowo niszowego hobby dostępnego tylko dla garstki entuzjastów. Przez ostatnie 20 lat gry komputerowe wyszły z tak zwanego garażu i stały się częścią szeroko pojmowanej kultury popularnej, zajmując sobie należne miejsce obok książek, filmów, a także muzyki. Obecnie segment elektronicznej rozrywki liczony jest w milionach dolarów i mówi się o tym, że może już śmiało konkurować chociażby z kinematografią. Wyniki finansowe branży gier mają jednak dla entuzjastów tego medium znaczenie marginalne. Oni marzą, aby co roku otrzymywać najwyższej jakości gry, przed którymi będą mogli spędzić dziesiątki godzin świetnie się bawiąc. Gry PC dostarczają niekończące się pokłady rozrywki nie tylko młodym ludziom, ale także dorosłym i całym rodzinom. Bogactwo oferty gier komputerowych sprawia, że doskonale może bawić się przy nich osoba w każdym wieku. Absolutnie każdy fan pop-kulturowej rozrywki znajdzie wśród gier PC coś dla siebie. Są one podzielone na kilka gatunków, które idealnie dostosują się do każdego. Nie brakuje zatem gier RPG, gdzie każdy może przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie fantasy. Miłośnicy militariów mogą natomiast pojawić się na wirtualnym polu bitwy za sprawą gier FPS. Nie brakuje także symulatorów rajdowych dla fanów czterech kółek czy amatorów prędkości. Nie brakuje także gier dla zapalonych strategów. Dzięki odpowiednio wyważonym grom strategicznym również oni będą mogli realizować swoje pasje na ekranie monitora. Co więcej, wśród gier komputerowych nie brakuje także tytułów przeznaczonych dla najmłodszych. Rodzice bez problemu znajdą więc także gry, które będą nie tylko bawić, ale i uczyć. Zdecydowanie warto połączyć przyjemne z pożytecznym. A do której paczki ty się zaliczasz? Przy zakupie nowej gry komputerowej warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe danego tytułu. Po ich sprawdzeniu będziemy mieć pewność, że zakupiona gra będzie prawidłowo działać na naszym komputerze stacjonarnym lub laptopie. Jest to ważne z punktu widzenia płynnej rozgrywki. Warto mieć także na uwadze czy mamy stałe połączenie z Internetem, bowiem wiele gier wymaga właśnie aktywacji przez sieć. Dodatkowo dzięki temu będziemy mogli zmierzyć się z innymi osobami w trybie multiplayer. Wirtualna zabawa zmienia się wtedy nie do poznania! Jeśli spełniamy te proste czynniki, każda gra komputerowa będzie dla nas niesamowitą wirtualną przygodą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć i dać się porwać niczym nieskrępowanej rozrywce.