Zdjęcie Intex Solarna Mata Grzewcza 1,2x1,2m Pvc Czarna 28685 - Dąbrowa Białostocka

Intex Solarna Mata Grzewcza 1,2x1,2m Pvc Czarna 28685 Dąbrowa Białostocka

4,45
142 opinie

Podłączając jedną matę solarną do swojej basenowej pompy wody możesz podnieść temperaturę wody nawet o 5 stopni. Mata działa w formie przepływowej. Ogniwa solarne przekazują ciepło pozyskane z energii słonecznej do przepływającej przez nią wodę. Mata ma wymiary 120x120cm i jej ważną zaletą jest …

Ostatnia znana cena: 98,99 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Podłączając jedną matę solarną do swojej basenowej pompy wody możesz podnieść temperaturę wody nawet o 5 stopni. Mata działa w formie przepływowej. Ogniwa solarne przekazują ciepło pozyskane z energii słonecznej do przepływającej przez nią wodę. Mata ma wymiary 120x120cm i jej ważną zaletą jest możliwość podłączenia nawet kilku mat w jeden system. W ten sposób, przy słonecznej pogodzie, możesz podgrzać wodę w swoim basenie nawet o kilkanaście stopni i to zupełnie za darmo. To w pełni ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Mata umożliwia przyłączenie do niej węży o średnicy 32mm, ale wyposażona jest dodatkowo w przejściówki dzięki którym podłączysz także węże o średnicy 38mm. Solarna mata grzewcza jest naprawdę wydajna i posiada pełną gwarancję producenta Intex. Do jej poprawnego działania konieczne jest podłączenie pompy wody o wydajności nie większej jak 9500 l/h. Cechy: mata solarna w sposób ekologiczny i darmowy podgrzewająca wodę w basenie; jedna mata jest w stanie podgrzać wodę nawet o 5 stopni; możliwość łączenie kilku mat w celu zwiększenia temperatury wody; przyłącza na rury o średnicy 32mm lub 38mm po zastosowaniu przejściówki znajdującej się w zestawie; wymiary 120x120cm; zawór dzięki któremu woda może omijać matę; mata solarna współpracuje z pompami wody o wydajności od 1250 do 9500 l/h; solidne wykonanie, duża efektywność i pełna gwarancja producenta; mata waży 3,7kg.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Intex
Rodzaj
 • Maty
Szerokość (cm)
 • 120

Opinie Intex Solarna Mata Grzewcza 1,2x1,2m Pvc Czarna 28685

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,45 na podstawie 142 opinie
 • a...z
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Mata jest solidnie wykonana, a co najważniejsze - działa z taką efektywnością jak w opisach. 3 maty połączone szeregowo podgrzewają efektywnie basen o średnicy 4,57m i głębokości 76 cm.
  • łatwość stosowania
  • skuteczność
  • wydajność
 • Agnieszka
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt zbytnio nie podgrzewa wody, może jakiś malutki basen.
  • łatwość stosowania
  • skuteczność
  • wydajność
 • Cezariusz
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Mata grzeje bardzo dobrze, ale jakość połączeń jest nienajlepsza. Powinna być lepiej zintegrowana z pozostałymi produktami Intex, a nie jakieś plastikowe zaciski.
 • duke_ut
  3
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Mata średniej jakości cienka przez co lubi się zaginać, zagięcia ograniczają przepływ wody, poza tym nagrzewa wodę ale słabiej niż się spodziewałem. basen 4+m3 z 3 matami z temp 25C do 32C nagrzany w 6h przy temperaturze zewnętrznej 28-32C i w miarę dużej ilości słońca
 • Pawel
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Mata działa dość dobrze. Mam basen 9m3 I dwie maty. Dają niezłe efekty, woda bywa cieplejsza niż temperatura powietrza.