Pralki
Pralki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Whirlpool AWE4519P

5
Whirlpool AWE4519P
Jak ktoś szuka pralki łatwej w obsłudze i nie ma zbyt wielu wymagań (brak opóźnionego statru) to jest to w sam raz pralka dla niego:) Polecam. Mam ją od dwóch dni i jestem zadowolona:)

Candy Smart CS4 1062D3

5
Candy Smart CS4 1062D3
Wszystkim osobom, które szukają nowoczesnej i jednocześnie prostej w obsłudze pralki, polecam ten model. Pranie jest proste i szybkie, a do tego można ustawić parametry przy pomocy smartfona. Żeby zrobić pranie, wystarczy wybrać stopień zabrudzenia rzeczy i jeden z 16 programów. Jeżeli nie ma się czasu na dłuższe pranie – program codzienny albo jeden z trzech szybkich i gotowe. Pranie zawsze świetnie wyprane i bez plam, co równie ważne jest dobrze odwirowane (1000 obrotów wystarcza). Opóźniony start się sprawdza tak samo dobrze jak w zmywarkach. 6 kg bęben w zupełności wystarcza, jeżeli mieszka się w dwie osoby.
Jest kilka urządzeń z kategorii AGD, bez których bardzo trudno byłoby nam funkcjonować. Lista nie jest długa, jednak brak któregokolwiek z tych sprzętów w domu mógłby przyprawić nas o nie lada nerwy. Mowa tutaj o kuchenkach, piekarnikach, lodówkach i oczywiście pralkach. W szczególności te ostatnie przydają się nam, jak mało które. Pozwalają zachować nasze naszą garderobę w należytej świeżości oraz czystości. Dzięki niej możemy w każdej chwili zregenerować ubrania, które straciły na uroku lub pojawiły się na nich jakieś plamy, których nie możemy pozbyć się ręcznie. Jest to zwyczajnie urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Ułatwia ono życie każdego użytkownika i pozwala zaoszczędzić bardzo dużo naszego czasu. Są one zwyczajnie nieocenione i bardzo wymiernie pomagają nam w codziennym życiu. I dzięki nim zawsze czujemy się świeżo. Pralka to absolutnie obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Pralki na przestrzeni ostatnich lat poza swoją standardową funkcją nabyły wiele przydatnych cech, które czynią pranie znacznie wygodniejszym, szybszym oraz efektowniejszym. Możemy bardzo łatwo dopasować ją do naszych określonych preferencji. Przy zakupie pralki warto zastanowić się czy bardziej opłaca nam się zakup pralki ładowanej od góry czy od frontu. Kluczowe mogą być tutaj wymiary naszej łazienki. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na etykietę energetyczną. Dzięki niej dowiemy się, ile energii w skali roku możemy zaoszczędzić użytkując konkretną pralkę. Nie bez znaczenia jest także ładowność w kilogramach oraz gabaryty pralki. Warto także dodatkowo zwrócić uwagę na prędkość, która jest wyrażana w obrotach urządzenia na minutę. Pralki poszczególnych producentów posiadają także dedykowane programy prania, które odpowiednio dostosują się do rodzajów tkanin, które zamierzamy wyprać. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych uszkodzeń naszych ubrań. Na CENEO.pl każdy domator poszukujący nowej pralki do swojego mieszkania, będzie mógł zakupić dokładnie taką, jakiej potrzebuje. Pomogą mu w tym specjalistyczne filtry w kategorii, które uwzględniają wszystkie najważniejsze cechy pralek, w tym omawiane już powyżej sposób załadunku, pojemność czy klasa energetyczna. Z pewnością wszystkie te udogodnienia oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny produktów w sklepach internetowych, sprawią że to właśnie przez sieć zamówisz swoje nowe urządzenie piorące, a sam proces zakupowy przebiegnie po prostu błyskawicznie. Jeśli natomiast nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką, skorzystaj z naszego serwisu CeneoLokalnie.pl, dzięki któremu łatwo sprawdzisz, który ze sklepów posiada upatrzoną przez Ciebie pralkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać na dostawę, obejrzysz ją jeszcze przed zakupem i zaoszczędzisz na kosztach wysyłki.