Szukasz

Opony zimowe Częstochowa

i okolice
Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Nokian Wr D4 195/65R15 91T

4,5
Nokian Wr D4 195/65R15 91T
Bardzo dobre opony zimowe, tym bardziej biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Sprawdzają się zarówno w mieście, jak i na trasie. Dobrze trzymają się mokrej jezdni, jeżdżąc rozsądnie (=dostosowując prędkość jazdy do ograniczeń na drogach szybkiego ruchu, autostradach, etc.) jedzie się naprawdę bezpiecznie i pewnie. Nie są najcichsze, choć i tak mają o kilka dB mniej od droższych opon innych marek. Dobierając dobrego sprzedawcę, który zaoferuje nowe opony w bardzo dobrej cenie (w moim przypadku ok. 195 zł za sztukę) można być pewnym, że podjęło się najlepszy możliwy wybór za rozsądną cenę.

Dunlop Sp Winter Response 2 195/65R15 91T

5
Dunlop Sp Winter Response 2 195/65R15 91T
Oponki bardzo mile mnie zaskoczyły, cichsze niż letnie dunlopy. Opory toczenia, jak na oponę zimową rewelacja. Hamowanie na suchym i wilgotnym asfalcie bardzo skuteczne. ABS włączył się dopiero przy bardzo ostrym hamowaniu.

Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H

5
Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H
Mam od 3 miesięcy. Kupiłem je bo kosztowo wyszło 800 zł z hakiem za komplet a miałem cienko z kasą + niepewność ile jeszcze będę używał obecne auto. Szczerze mówiąc byłem sceptyczny.... Po 3 miesiącach jestem w szoku. Opony bardzo dobrze radzą sobie na śniegu jak i lodzie. Podjechałem pod górkę na oblodzonej kostce brukowej !!!!!! Spalanie w normie zimowej a nawet bym powiedział że ciut mniejsze. Wcześniej jeździłem na Michelinach. Auto trzyma się drogi na mokrej drodze (deszcze) jak i suchej. Biorąc pod uwagę ich cenę produkt oceniam na 10/10
posiadacz czterech kółek powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej wymianie opon z letnich na zimowe. W okresie wzmożonych mrozów jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na trasie. A lód na jezdni to zaledwie jeden z problemów. Odpowiednio dobrane opony zimowe zapewniają względnie najlepszą przyczepność naszego samochodu na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy zasiądziemy za sterami naszego wehikułu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki atmosferyczne obecne na trasie. Posiadacze czterech kółek, pomimo szeregu kampanii informacyjnych odnoszących się do wymiany opon letnich na ogumienie zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się mrozom. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła wymiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie pojazdu jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć niespodziewanych wydarzeń na drodze. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się kryteriami nakreślonymi przez producenta naszego samochodu, a także do ogólnie stosowanych dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być pewni, że nabyte przez nas opony będą pasować do modelu naszego auta. Absolutnie zawsze przy zakupie, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie kluczowe parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich czynnikach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie znamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto oszczędzić sobie tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz auta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu samochodu. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy użytkownik może dokładnie zawęzić poszukiwania tylko do tego ogumienia, którego szuka. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z udogodnień, jakie oferuje kierowcom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas wariant opon zimowych znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających oddział w naszej najbliższej okolicy.