iiyama DS1003C-B1 UCHWYT NA 3 MONITORY (DS1003CB1) Czerwieńsk
17 opinii
od 441 Najbliżej: 10 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
MounTeck uchwyt do 3 monitorów do płaskich i zakrzywionych ekranów 17-24 cali, vesa 75x75 100x100 uchwyt biurkowy do 3 monitorów, 7 kg/ramię, uchwyt do 3 monitorów z 2 metodami instalacji. Typ mocowania: Montaż na biurku Typ ruchu: Uchylny Marka: MounTeck Materiał: Stal stopowa Rozmiar telewizora: 24 Cale Minimalny zgodny rozmiar: 17 Cale Zgodne urządzenia: Monitors Maksymalny kąt nachylenia: 90 Stopnie Towar nowy kartonowe opakowanie jest podniszczone, było otwierane, poklejone taśmą. Zostanie dodatkowo zabezpieczone do wysyłki. Instrukcja obsługi nie jest w języku polskim. Informacje o tym produkcie ✅ 【Szeroka kompatybilność】: Uchwyt na 3 monitory jest idealny do ekranów o przekątnej 17-24 cali z VESA 75 x 75 mm lub 100 x 100 mm. Maksymalna waga każdego ramienia wynosi 7 kg. Przed zakupem należy sprawdzić wagę, model VESA i rozmiar komputera. ✅ 【wspornik monitora 3 monitory 27 cali】: Maksymalna szerokość monitora 630 mm przy montażu 3 monitorów. Maksymalna elastyczność dzięki łatwemu obracaniu przegubów ramion. Może również zawiesić trzy 27-calowe komputery, ale komputery po każdej stronie mogą być przechylane tylko do wewnątrz, a nie trzy równolegle, a stół musi znajdować się 203 mm od ściany. Przed zakupem sprawdź, czy jest odpowiedni dla twojego komputera. ✅ 【Oszczędność miejsca i zarządzanie kablami】: Dzięki temu solidnemu uchwytowi na 3 monitory można zaoszczędzić więcej miejsca na biurku i sprawić, że przestrzeń robocza będzie przestronna i uporządkowana. Zintegrowany system zarządzania kablami na uchwycie monitora ✅ 【Pełna regulacja ruchu】: Każdy ekran z możliwością pochylenia o +90°, obrotu o 180° i obrotu o 360° zapewnia doskonałą elastyczność. Długość pionowego paska wynosi 407 mm, co zapewnia pozycje oglądania odpowiednie dla różnych kątów i wysokości. ✅ 【Łatwa instalacja】: Montaż monitora jest prostym procesem dzięki zdejmowanej płycie VESA, ponadto 2 metody montażu (montaż zacisku stołowego; montaż podstawy przelotki), które są odpowiednie dla różnych typów stołów.