Kosiarka akumulatorowa Makita DLM330ST Czeladź
23 opinie
Akumulatorowa kosiarka LXT Makita DLM330ST z akumulatorem i ładowarką Przyjazna dla środowiska kosiarka akumulatorowa do małych powierzchni, zasilana 1 akumulatorem 18 V. Kosiarka DLM330 jest optymalna w miejscach, gdzie potrzebna jest duża manewrowość. Polipropylenowa obudowa zmniejszająca wagę …
od 1 299 Najbliżej: 16 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Akumulatorowa kosiarka LXT Makita DLM330ST z akumulatorem i ładowarką Przyjazna dla środowiska kosiarka akumulatorowa do małych powierzchni, zasilana 1 akumulatorem 18 V. Kosiarka DLM330 jest optymalna w miejscach, gdzie potrzebna jest duża manewrowość. Polipropylenowa obudowa zmniejszająca wagę kosiarki, jednocześnie zwiększając jej mobilność. Posiada 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie. Informacje o produkcie Funkcja wolnego rozruchu Niski poziom hałasu odpowiedni do stosowania w obszarach mieszkalnych i przestrzeniach publicznych Kompaktowe przechowywanie kosza na trawę pozwala na oszczędność miejsca w pionie Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem 2-zębne ostrze do cięcia i mulczowania 3 w 1 (koszenie trawnika / zbieranie trawy / mulczowanie) Plastikowa platforma tnąca pozwala na lekką konstrukcję, w celu zwiększenia zwrotności w zakrętach, przygotowaniu, przechowywaniu i nie tylko Dane techniczne Napięcie akumulatora: 18 V Zasilanie: LXT Typ akumulatorów: Li-ion Prędkość obr. na biegu jałowym: 4300/min Wysokość cięcia trawy: 8 Szerokość koszenia: 33 cm Wysokość koszenia: 20 - 75 mm Średnica tylnego koła: 18 cm Średnica przedniego koła: 14 cm Pojemność kosza: 30 L Rzeczywista powierzchnia koszenia z akumulatorami 4,0 Ah: 270 m² Czas pracy na akum. 18V / 4,0 Ah: 14 min Poziom mocy akustycznej: 89 dB(A) Poziom ciśnienia akustycznego: 82,4 dB(A) Współczynnik hałasu: 1,5 dB(A) Poziom wibracji: ? 2,5 m/s² Współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s² Wymiary (D x S x W): 1285-1350x375x935-975 mm Wymiary po złożeniu (D x S x W): 775x375x520 mm Waga: 10,1 kg Zakres dostawy kosiarka DLM330Z 1 x akumulator 18V 5Ah BL1850B ładowarka DC18SD Ostrze tnące, 330 mm GB00000042 Mulczer GB00000067 Klucz nasadowy 13 GB00000134 Kosz na trawę GB00000151