Mean Well HDR-100-12 Cieszyn
Zasilacz na szynę DIN MeanWell HDR-100-12 12V 7.1A 85W Opis Zasilacz impulsowy marki Mean Well o napięciu nominalnym 12V DC w modułowej obudowie z serii HDR spełnia najsurowsze normy i kryteria, dzięki czemu można go stosować do pracy w systemach automatyki przemysłowej, do sterowania maszyn, …
od 119 Najbliżej: 43 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz na szynę DIN MeanWell HDR-100-12 12V 7.1A 85W Opis Zasilacz impulsowy marki Mean Well o napięciu nominalnym 12V DC w modułowej obudowie z serii HDR spełnia najsurowsze normy i kryteria, dzięki czemu można go stosować do pracy w systemach automatyki przemysłowej, do sterowania maszyn, zasilania oświetlenia oraz szerokiej gamy urządzeń. Zasilacze te przeznaczone są do montażu na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15. Zasilacz chłodzony jest swobodnym przepływem powietrza, dzięki czemu jest wysoce bezawaryjny - to bardzo istotna cecha w przypadku gdy zasilacz pracuje nieprzerwanie. Temperatura pracy dla tego modelu wynosi od -30 do +70oC. Ponadto zasilacz posiada zabezpieczenie przeciążeniowe 102-110% mocy nominalnej. Główne cechy Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC Niewielkie rozmiary – szerokość 70mm (4SU) Produkt renomowanego producenta Mean Well II klasa izolacji Zgodny z LPS Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza Szeroki zakres temperatury pracy Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe Testowane pod pełnym obciążeniem Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność Montaż na szynie DIN Specyfikacja techniczna Parametry wyjściowe Napięcie wyjścia: 12V DC Prąd wyjściowy: 7.1A Zakres prądu wyjściowego: 0 – 7.1A Moc: 85.2W Zakłócenia i szumy: 120mV p-p Zakres napięcia wyjściowego: 12.0 – 13.0V DC Tolerancja napięcia wyjściowego: ±2% Stabilizacja od zmian sieci: ± 1% Stabilizacja od zmian obciążenia: ± 1% Czas ustalania/narastania/trzymania: 500ms/50ms/30ms Parametry wejściowe Zakres napięcia wejściowego: 85-264VAC lub 120-370VDC Zakres częstotliwości: 47 – 63Hz Sprawność: 88% Prąd wejściowy: 1,6A (przy 230V AC) Max udar prądu: 70A (przy 230V AC) Zabezpieczenia Przed przeciążeniem: 102% – 110% maksymalnej mocy wyjściowej. Typ zabezpieczenia: odcięcie napięcia na wyjściu; powrót napięcia następuje po ustaniu przeciążenia. Nadnapięciowe: 14,2 –16,2V Środowisko Temperatura pracy: -30 do +70oC Wilgotność pracy: 20 – 90% (nieskondensowana) Temperatura i wilgotność składowania: -40 do +85oC, 10 – 95 RH Sprawność w funkcji temperatury: ± 0,03% / oC (0 – 50oC) na wyjściu Wibracje: 10 – 500Hz, 5G 10min/1 cykl, 60 min wzdłuż każdej osi X,Y,Z Bezpieczeństwo Napięcia próby izolacji: I/P-O/P: 3kV AC, I/P-FG: 1,5kV AC, O/P-FG: 0,5kV AC Rezystancja izolacji: I/P-O/P: 100MΩ / 500V DC Inne MTBF: 968,1 tysiąca godzin zgodnie z normą MIL-HDBK-217F (25oC) Wymiary: 70 x 90 x 54.5m (długość x szerokość x wysokość) Waga: 0,27kg Uwagi Wszystkie parametry jeżeli nie zaznaczono inaczej wyznaczone są przy 230V AC zasilania, nominalnym obciążeniu, 25oC, 70% RH wilgotności. Zakłócenia i szumy mierzone w paśmie 20MHz przy użyciu sondy (12 par skręconych przewodów) zakończonej kondensatorami 0.1uF i 47uF. Jeżeli zasilacz jest rozważany jako urządzenie, które będzie instalowane wewnątrz końcowego wyrobu, wyrób ten powinien być przebadany ponownie (łącznie z wbudowanym zasilaczem) pod kątem spełnienia dyrektyw EMC.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Mean Well
Model
  • HDR-100-12
Napięcie
  • 12 V
Moc zasilacza
  • 100 W
Zakres częstotliwości
  • 47 ~ 63Hz