Kanlux Kcpm-12-230 Stycznik Mocy 24094 Cieszyn
od 32,25 Najbliżej: 31 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
IDEAL KANLUX Stycznik mocy KCPM-12-230 24094 CHARAKTERYSTYKA Kategoria użytkowania: AC-3 Kolor: biały Miejsce montażu: na szynę TH35 Norma: PN-EN 60947-4-1 Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Rodzaj przyłącza: kostka przyłączeniowa Częstość łączeń elektryczna AC-3 [ilość/h]: 1200 Częstość łączeń elektryczna AC-4 [ilość/h]: 300 Częstość łączeń mechaniczna [ilość/h]: 3600 Impedancja na biegun [mΩ]: 3 Moc znamionowa robocza AC-3 220-240V: 3kW Moc znamionowa robocza AC-3 380-400V: 5,5kW Moc znamionowa robocza AC-3 660-690V: 5,5kW Napięcie zasilania cewki [V]: 230 AC Napięcie znamionowe łączeniowe Ue [V]: 400 Prąd cieplny umowny Ith [A] : 20 Siła dokręcania [Nm]: 0,8Nm Stopień IP: 20 Styki główne: 3 Styki pomocnicze: 1 Znamionowe napięcie izolacji Ui [V]: 690 Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp [V]: 6000 Znamionowy prąd łączeniowy Ie [A]: 12 Znamionowy prąd roboczy 380V - In AC-3: 23A Znamionowy prąd roboczy 380V - In AC-4: 5A Znamionowy prąd roboczy 440V - In AC-1: 20A Żywotność elektryczna (x10³) AC-3: 1200 Żywotność elektryczna (x10³) AC-4: 200 Żywotność mechaniczna (x10⁶): 10Nm O PRODUKCIE Styczniki mocy miniaturowe przeznaczone są do łączenia obwodów prądu przemiennego w klasie użytkowania AC3. Zakres prądowy oferty do 12A, napięcie zasilania 24VAC lub 230VAC. Styczniki standardowo posiadają styk pomocniczy 1NO. INFORMACJE O PRODUCENCIE Jeden z czołowych europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Produkcja odbywa się w Polsce i za granicą. Obecnie Kanlux z markami towarzyszącymi oferuje blisko 7500 produktów w 40 krajach świata. Wysoka jakość produktów kontrolowana jest w laboratorium badawczym Kanlux. Produkty mają wysoką bezawaryjność, są bezpieczne i trwałe.