Daewoo Power Products Moduł Automatyki Ats 15-380 Gda Cieszyn
6 opinii
od 779 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
DAEWOO ATS 15-380GDA / ATS15-400GDA MODUŁ AUTOMATY DAEWOO 8800356871345 Moduł automatycznego sterowania agregatem prądotwórczym DAEWOO ATS15-380GDA / ATS15-400GDAprzeznaczony jest do współpracy z trójfazowymi benzynowymi agregatami prądotwórczymi DAEWOO serii GDA: MODUŁ AUTOMATYKI DO AGREGATÓW SZR DAEWOO ATS 15-380GDA / ATS 15-400GDA DAEWOO ATS 15-380 GDA / ATS15-400GDA to moduł automatycznego sterowania agregatem prądotwórczym DAEWOO ATS15-380GDA przeznaczony jest do współpracy z trójfazowymi benzynowymi agregatami prądotwórczymi DAEWOO serii GDA: DAEWOO GDA 7500E-3 DAEWOO GDA 7500DPE-3 DAEWOO GDA 8500E-3 Moduł automatyki, zwany również ATS (Automatic Transfer Switch) lub SZR (Sterownik załączania rezerwy), służy do automatycznego przełączania zasilania pomiędzy źródłem podstawowym a rezerwowym. W przypadku zaniku zasilania lub spadku napięcia w sieci podstawowej moduł uruchamia agregat prądotwórczy. Po wznowieniu dostarczania energii elektrycznej następuje przełączenie powrotne na tor zasilania podstawowego, a agregat zostaje wyłączony i przechodzi w tryb czuwania. Moduł także stale monitoruje napięcie akumulatora rozruchowego agregatu i w razie potrzeby załącza ładowanie. Urządzenie posiada wygodne montażowe uchwyty ścienne oraz solidną, metalową obudowę zamykaną na klucz. - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER DAEWOO - - RENOMOWANEJ FIRMY DAEWOO - Sprzęt marki DAEWOO dla użytkowników na całym świecie jest uosobieniem komfortowej i bezpiecznej pracy w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Sekretem sukcesu marki jest bezkompromisowe podejście do jakości i poziomu technicznego produktu, a także dążenie do zaspokojenia potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów w każdym zakątku planety. Wybierając produkty DAEWOO, dołączasz do wielomilionowej społeczności konsumenckiej nowej generacji nastawionej na racjonalny wybór, ceniącej swój czas i pieniądze, podążającej za najnowszymi trendami w rozwoju technologii i designu. CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU Automatyczne uruchomienie agregatu w przypadku zaniku zasilania lub spadku napięcia w sieci podstawowej Moduł stale monitoruje napięcie akumulatora rozruchowego agregatu i w razie potrzeby załącza ładowanie Wygodne montażowe uchwyty ścienne Solidna metalowa obudowa zamykana na klucz Kompatybilność z modelami agregatów: DAEWOO GDA 7500E-3, DAEWOO GDA 8500E-3, DAEWOO GDA 7500DPE-3. Zamek do drzwiczek modułu Włącznik Wskaźnik obecności napięcia w sieci podstawowej Wskaźnik obecności napięcia wyjściowego agregatu Wskaźnik ładowania akumulatora Wskaźnik pracy trybu automatycznego Wskaźnik błędu Przełącznik trybów ZIMA/LATO Przycisk zatrzymania awaryjnego DANE TECHNICZNE Model: DAEWOO ATS 15-380GDA Napięcie znamionowe sieci: 380 V Napięcie maksymalne sieci: 400 V Prąd maksymalny: 25 A Częstotliwość prądu w sieci: 50 Hz Częstotliwość prądu wytwarzanego przez agregat: 50 Hz Napięcie agregatu: 380 V Ilość faz: 3 Napięcie ładowania akumulatora: 12 V Długość przewodu sterującego: 2 m Waga: 5 kg