Grypostop 24Tabl. Chrzanów

3,56
16 opinii

Grypostop 24Tabl. Działanie Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrażniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych. …

od 14,09 Najbliżej: 0,7 km

Liczba ofert: 100

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Grypostop 24Tabl. Działanie Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrażniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych. Składniki aktywne: paracetamol - 325 mg chlorowodorek pseudoefedryny - 30 mg bromowodorek dekstrometorfanu - 15 mg Wskazania Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niedokrwistość, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol oraz u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (MAO), aktualnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki 3-4 razy na dobę (nie więcej niż 8 tabletek w ciągu doby). U dzieci do lat 12 nie stosować bez zaleceń lekarza. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Vitama
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Tabletki
Opakowanie
  • 24 tabl.
Podstawowy składnik
  • Bromowodorek dekstrometorfanu
  • Paracetamol
  • Chlorowodorek pseudoefedryny
Dawka
  • 325mg+30mg+15mg
Wskazanie
  • Ból gardła
  • Gorączka
  • Kaszel
  • Zatoki
  • Ból głowy
  • Bóle mięśniowe
  • Bóle stawowe i kostne
Temperatura od
  • 15
Podmiot odpowiedzialny
  • VITAMA S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • MEDICOFARMA S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Grypostop 24Tabl. Chrzanów

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
3,56 na podstawie 16 opinii
  • Edulka
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Polecam ten produkt na grypę. Szybko stawia na nogi
  • Greg_Z
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobra jakość do ceny.
  • f...n
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Polecam także jako fajny "uspokajacz".
  • g...a
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Na przeziębienie ,grypę ok dobry sklad
  • j...k
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Przydatny