Flucontrol Hot 8 sasz Chrzanów

4,78
192 opinie

Flucontrol Hot 8 sasz Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Zalecany …

od 19,04 Najbliżej: 0,7 km

Liczba ofert: 100

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Flucontrol Hot 8 sasz Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Zalecany podczas Leczenia objawowego przeziębienia i grypy przebiegającej z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem. Stosowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę Skład Paracetamol - 1000mg, chlorowodorek fenylefryny - 10mg, chlorfenamina maleinianu - 4mg. Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, kwas cytrynowy bezwodny, sacharyna sodowa, sacharoza, sodu cyklaminian, aromat pomarańczowy. ***Nie należy stosować: w nadwrażliwości na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, u pacjentów z chorobami wątroby (z niewydolnością wątroby lub bez) lub wirusowym zapaleniem wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności), w nadciśnieniu tętniczym, w nadczynności tarczycy, w ciężkich chorobach sercowo-naczyniowych (takich jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), w tachykardii, u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO), w jaskrze, w zaburzeniach rytmu serca, w ciężkiej niewydolności nerek. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Aflofarm
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Proszki
Opakowanie
  • 8 sasz. po 5,5 g
Podstawowy składnik
  • Maleinian chlorfenaminy
  • Chlorowodorek fenylefryny
Dawka
  • 1g+10mg+4mg
Wskazanie
  • Gorączka
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
Temperatura od
  • 2
Temperatura do
  • 30
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Flucontrol Hot 8 sasz Chrzanów

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 192 opinie
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Produkt stosowany przez męża przy pierwszychyba objawach przeziębienia, wygodne saszetki, łatwy w przygotowaniu napój
  • Amelia
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Skład dużo lepszy niż wiele droższych preparatów tego typu - więcej substancji aktywnych. Skuteczny, szybko pomaga.
  • Anonimowy
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Polecam zakupy w apteka geminii znalazłam ją poprzez ceneo. Niskie ceny w porównaniu z aptekami stacjonarnymi
  • P...ł
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Wieloskładnikowy lek stosowany w przeziębieniu i grypie. Skuteczny. Charakteryzuje się szybkim działaniem.
  • Celina
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    produkt sprawdzony wcześniej i spełniający moje oczekiwania.Polecam zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym