Taga Harmony PF-1000DC (Czarny) Chorzów
4,53
15 opinii
od 875 Najbliżej: 1,1 km
Liczba ofert: 44
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Listwa zasilająca Taga Harmony PF-1000DC bloker DC - czarna Cena dotyczy jednej, fabrycznie nowej sztuki listwy. Wymienny kabel zasilania w komplecie. Czysta elektryczność dla poprawy Twojego systemu audio-wideo! Filtr PF-1000DC łączą w sobie funkcję filtrowania zakłóceń sieciowych oraz redukcji składowej stałej napięcia zasilającego. Dane techniczne Typ / Konstrukcja: Filtr zasilania z blokerem DC Ilość gniazd: 4 bezpośrednie (2 z blokerem DC), 4 filtrowane z blokerem DC Maks. całkowite obciążenie: 14A, 3220W (łącznie dla wszystkich gniazd) Filtr szumów: >-10dB (2 - 100MHz) Maks. skok natężenia: 1000A Maks. skok napięcia: 3000V Maks. obciążenie napięciowe: 470V Funkcje / wyposażenie: Ochrona przed przepięciami Detektor fazy Wskaźnik napięcia z przełącznikiem polaryzacji Wymienny kabel zasilania Schuko-IEC C13 w zestawie Zużycie energii: 230V~240V 50/60Hz ≤0.5W (bez podłączonych zewnętrznych urządzeń) Wymiary (W x S x G): 13 x 14 x 43 cm Waga: 4.2 kg / szt. Dostępne wersje i kolory: Black, Silver Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.). Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej. Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mają bardzo negatywny wpływ na źródła zasilające Twój system i generują niechciane efekty i zakłócenia. Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio-video. Filtr zasilania TAGA Harmony to świetny sposób na ograniczenie negatywnych efektów pochodzących z elektryczności i odizolowanie systemu od zanieczyszczonej mocy oraz posiada funkcję wskazania i odwrócenia fazy w wyjściowych gniazdach zasilających. Wbudowany filtr DC napięcia zasilającego (Bloker DC) usuwa lub ogranicza niepożądaną składową stałą w wybranych wyjściowych gniazdach zasilających, która jest odpowiedzialna za szumy (brzęczenie) i wyższą temperaturę pracy transformatorów, co pogarsza jakość dźwięku. Dzięki temu podłączone komponenty pracują ciszej i wydajniej a przydźwięk sieciowy w kolumnach głośnikowych jest znacznie zredukowany. Dzięki filtrom zasilania z serii PF-DC będziesz mógł cieszyć się lepszą jakością sprzętu audio i video. Zanieczyszczona energia elektryczna ma również negatywny wpływ na obwody wewnętrzne i zasilacze Twojego sprzętu, a ponieważ filtry z serii PF-DC działają jako bufor między gniazdkiem ściennym a sprzętem, pomoże to w wydłużeniu żywotności podłączonych komponentów. Wskaźnik napięcia umieszczony na przednim panelu pomaga kontrolować, czy napięcie w gniazdku ściennym jest stabilne. Odłączany przewód zasilania Schuko-IEC C13 pozwala na ulepszenie systemu przy zastosowaniu audiofilskiego kabla zasilania w dowolnym momencie.