Milwaukee M18 Fap180-0X 4933451552 Chorzów
od 2 205 Najbliżej: 38 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Milwaukee
Rodzaj
  • Polerki
Informacje dodatkowe
  • Walizka transportowa w zestawie
Waga
  • 2,2 kg
Średnica tarczy
  • 125 mm
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Napięcie
  • 18 V
Moc
  • 18 W