Łąka Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart Chorzów

Łąka: Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart ( EAN-13: 5902650618107 ) Zawartość: 100 koszulek Fenix standard koperta z 3 kartami Dodatkowe informacje: Autor: Klemens Kalicki Wydawca: Rebel Ilustracje: Karolina Kijak Wydanie: międzynarodowe Ochroń swój dodatek do Łąki i odkryj nowe karty! …

od 22,50 Najbliżej: 1,1 km

Liczba ofert: 11

Oferta sklepu

Opis

Łąka: Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart ( EAN-13: 5902650618107 ) Zawartość: 100 koszulek Fenix standard koperta z 3 kartami Dodatkowe informacje: Autor: Klemens Kalicki Wydawca: Rebel Ilustracje: Karolina Kijak Wydanie: międzynarodowe Ochroń swój dodatek do Łąki i odkryj nowe karty! Zadbaj o swój dodatek do Łąki i ochroń go dzięki specjalnym koszulkom na karty! Zestaw zawiera 100 bezbarwnych koszulek dopasowanych do rozszerzenia Łąka: Z biegiem strumienia. Stanowią one zabezpieczenie przed zabrudzeniami, wilgocią oraz utratą koloru. Dodatkowo w opakowaniu znajdziesz mini-dodatek do gry! Koszulki z zestawem kart to dodatek w wydaniu międzynarodowym - stąd angielska nazwa gry na pudełku. Rozszerzenie zawarte w środku jest niezależne językowo. Czym jest Łąka? To gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę, spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Łąka: Z biegiem strumienia.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Rebel
Rodzaj
 • Towarzyskie
Czas gry
 • Do 2 godzin
Wiek graczy
 • od 10 lat
Minimalna liczba graczy
 • 1
Maksymalna liczba graczy
 • 1

Opinie Łąka Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart Chorzów

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 2 opinie
 • s...y
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Świetny dodatek do rewelacyjnej gry, koszulki też przydatne
 • b...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobra jakość do ceny