Szukasz

Kolumny i głośniki Chorzów

i okolice
  • Kolumny podłogowe

  • Głośniki

  • Kolumny podstawkowe

  • Subwoofery

  • Kolumny centralne

  • Zestawy kolumn

  • Kolumny ścienne

  • Kolumny surround

  • Kolumny zewnętrzne

Kolumny i głośniki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Dali Zensor 3 czarny

4,5
Dali Zensor 3 czarny
Brzmią fantastycznie, aczkolwiek od razu zakupiliśmy lepsze kable, więc nie wiem jaki jest dźwięk na podstawowym okablowaniu. Generalnie mają bardzo ciekawy balans między wysokimi dźwiękami i basami. Trochę się bałam że będą za bardzo basowe, ale precyzja wysokich też zasługuje na uznanie. Głośniki są dodatkowo przepiękne, a dla wielu (zwłaszcza kobiet) to również ważna cecha :) gorąco polecam

Klipsch R-26F czarny

5
Klipsch R-26F czarny
Świetne głośniki w tej półce cenowej. U mnie pracują z Yamaha rx-v777. Super dynamika, bas i słyszalny detal. Tony wysokie nie męczą pomimo, że kolumny należą do tych które grają skrajnym pasmem. Generalnie polecam, choć jak wiadomo wszystko zależy od gustu i przeznaczenia. Jak dla mnie są dosyć uniwersalne, a wysoka skuteczność pozwoli je użyć nawet ze słabszymi wzmacniaczami. Szkoda tylko, że ten model nie ma więcej wersji kolorystycznych.

Dali Zensor 5 czarny

5
Dali Zensor 5 czarny
Dali Zensor 5 mam od 6 miesięcy i mogę powiedzieć, że grają bajecznie. Pokój mam na poddaszu, cały wykonczony w drzewie, pow. 13m2 i dali pasują i grają fantastycznie. Umnie gra to z systemem Exposure 2010 s i kablami Chorda- polecam takie połaczenie do niedużych pomieszczeń. Kolumny również jak za tą cene są perfekcyjnie wykonane i wyglądaja na żywo przepięknie. Polecam jednak najpierw posłuchać ich z własnym systemem w salonie i porownać z innymi kolumnami... lecz i tak pewnie kupicie te niepozornie małe podłogowki. Dzwięk jak z nich płynie jest potężny, ogromny, swietna stereofonia i wogóle....super. Jestem nimi oczarowany. Potrzebują mocnego wzmaka, a wtedy odwdzięczą się piękny brzmieniem. Ja słucham ciężkiej muzyki(pank, metal, rock) także mój wzm i cd exposure 2010s z dali Z 5 dają potężną skale dynamicznego,rytmicznego potężnego dzwięku.Bas powala na kolana... Dali porównywalem z Monitor Audio seria silver, Phonar P30, Dali Zensor 7.Wybrałem Z 5 zdecydowanie,ponieważ Zensor 7 jest to dużych pomieszczeń 30m2. Polecam kolumny Dali Zensor 5.

Najczęściej szukane