Zdjęcie Razer Wolverine V2 Biały RZ06-03560200-R3M1 - Chojnów
Razer Wolverine V2 Biały RZ06-03560200-R3M1 Chojnów
Razer | V2 | Przewodowa | Biała RAZER Producer product name - Wolverine V2 Design: Product family - Wired Gaming controller Technical details: Producer - Razer Package features / Gross depth (mm): 215 mm Package features / Gross height (mm): 200.00 mm Package features / Gross width (mm): 78 mm …
Liczba ofert: 0
Opis
Razer | V2 | Przewodowa | Biała RAZER Producer product name - Wolverine V2 Design: Product family - Wired Gaming controller Technical details: Producer - Razer Package features / Gross depth (mm): 215 mm Package features / Gross height (mm): 200.00 mm Package features / Gross width (mm): 78 mm Package features / Packing quantity: 5 szt. Package features / Paper/Pasteboard: 150.00 g Package features / Plastic (No PET): 30.00 g Package features / Tare weight (kg): 0.18 kg Package features / Volume (m3): 0.003354 m³ Package features / Embeeded battery: No Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01 Package features / Tare other: 44.00 g Package features / Gross depth master carton: 518 mm Package features / Gross width master carton: 235 mm Package features / Gross height master carton: 230 mm Package features / Net weight master carton: 3.075 kg Package features / Tare weight master carton: 0.476 kg Package features / Palette Qty: 305 szt. Technical details / Gross weight: 0.615 kg Technical details / Net weight: 0.435 kg Technical details / Połączenia bezprzewodowe: No Technical details / Inne funkcje: Additional remappable front-facing buttons; Razer mecha-tactile action buttons and d-pad; Hair trigger mode with trigger stop-switches Technical details / Producer: Razer Łączność / Interfejs urządzenia: 3.5 mm Analog Audio Port Kolor / kolor: Mercury White Producer product name: Wolverine V2 Warranty: 24 miesiąc Design / Product family: Wired Gaming controller Pozostałe właściwości / System operacyjny: Windows 10 Ergonomia / Długość kabla: 3 m Urządzenie wejściowe / Obsługiwaneplatformy gier: For Xbox Series X/S