Kępki Rzęs Clavier 10mm D2UO Double Volume Chełm

4,88
4 opinie

CLAVIER DU2O DOUBLE VOLUME KĘPKI RZĘS 10MM wyczekiwane przez wszystkie wielbicielki gęstego wachlarza rzęs .Długo wyczekiwane przez wszystkie wielbicielki gęstego wachlarza rzęs – kępki o podwójnej objętości D2UO Double Volume. Nowość, która zachwyci nawet najbardziej wymagających. Tak gęstych i …

od 15,88 Najbliżej: 1,4 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

CLAVIER DU2O DOUBLE VOLUME KĘPKI RZĘS 10MM wyczekiwane przez wszystkie wielbicielki gęstego wachlarza rzęs .

Długo wyczekiwane przez wszystkie wielbicielki gęstego wachlarza rzęs – kępki o podwójnej objętości D2UO Double Volume. Nowość, która zachwyci nawet najbardziej wymagających. Tak gęstych i czarnych, a jednocześnie miękkich rzęs jeszcze nie było. Idealnie czarna czerń, 20 rzęsek w pojedynczej kępce oraz miękkość, która jest komfortowa w noszeniu i wygodna w aplikacji.

Dla profesjonalnych wizażystów

Produkt został stworzony w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych wizażystów, dla których liczy się zarówno perfekcyjny efekt jak i minimalizacja straty czasu na żmudne klejenie wielu warstw kępek. Dzięki Naszym nowym kępkom rzęsy będą wyglądać obłędnie, a czas pracy skróci się kilkukrotnie. Jak to się mówi? „I wizażysta syty i rzęsy całe”

Naturalny wygląd

Po trzecie. Jedwabiste kępki Clavier są bardzo przyjemne w noszeniu ze względu na swoją lekkość i delikatność. Kępki zostały stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji, tak żeby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Clavier
Postać
  • Kępki
Długość rzęs
  • 10mm

Opinie Kępki Rzęs Clavier 10mm D2UO Double Volume Chełm

Ocena ogólna
4,88 na podstawie 4 opinie