Clavier Kępki rzęs 10mm Chełm

4,21
13 opinii

CLAVIER EYELASH SZTUCZNE RZĘSY W KĘPKACH 10MM to zupełnie nowa jakość na rynku kosmetycznym.Zjawiskowo naturalne, naturalnie zjawiskowe - kępki do zadań specjalnych ClavierNasze kępki to zupełnie nowa jakość na rynku kosmetycznym. Zaprojektowane zostały specjalnie tak, żeby spełniać najwyższe …

od 9,49 Najbliżej: 1,4 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

CLAVIER EYELASH SZTUCZNE RZĘSY W KĘPKACH 10MM to zupełnie nowa jakość na rynku kosmetycznym.

Zjawiskowo naturalne, naturalnie zjawiskowe - kępki do zadań specjalnych Clavier

Nasze kępki to zupełnie nowa jakość na rynku kosmetycznym. Zaprojektowane zostały specjalnie tak, żeby spełniać najwyższe wymagania wizażystek i osób profesjonalnie zajmujących się makijażem.

Po pierwsze, kępki Clavier mają odpowiednią grubość, która odpowiada naturalnej grubości rzęsy. Dzięki temu efekt nie będzie przesadzony i nienaturalny, a Ty możesz czarować gęstym wachlarzem. Ktoś powiedział, że sztuczne rzęsy nie mogą wyglądać naturalnie? Jeżeli tak, na pewno jeszcze nie przetestował tych kępek.

Sekret rzęs typu C

Po drugie, specjalnie dobrany rodzaj skrętu rzęs typu C daje efekt zjawiskowych, podkręconych rzęs bez efektu sztuczności. Według niezależnych badań efekt jaki otrzymujemy przy użyciu kępek o skręcie typu C jest najbardziej pożądanym przez większość klientek, ponadto pasuje do większości typów urody i budowy oka.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Postać
  • Kępki
Typ
  • Jedwabne
Skręt
  • C (mocny)
Długość rzęs
  • 10mm
Grubość rzęs
  • 0,1

Opinie Clavier Kępki rzęs 10mm Chełm

Ocena ogólna
4,21 na podstawie 13 opinii