Asics nakolanniki siatkarskie białe S Chełm

Grając w siatkówkę, stawiasz wszystko na ostatnią kartę? Niezależnie od tego, czy trenujesz, czy grasz mecz, dajesz z siebie zawsze 100%? Nie znosisz kompromisów? Jeśli tak, to zdecydowanie potrzebujesz skutecznej ochrony kolan. Sprawdź, co mogą zaoferować Ci nakolanniki siatkarskie Asics Basic …

od 49,99 Najbliżej: 2,7 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

Grając w siatkówkę, stawiasz wszystko na ostatnią kartę? Niezależnie od tego, czy trenujesz, czy grasz mecz, dajesz z siebie zawsze 100%? Nie znosisz kompromisów? Jeśli tak, to zdecydowanie potrzebujesz skutecznej ochrony kolan. Sprawdź, co mogą zaoferować Ci nakolanniki siatkarskie Asics Basic Kneepad.

Asics Basic Kneepad – funkcjonalna ochrona kolan

Zakładając nakolanniki, możesz przestać obawiać się o siniaki, otarcia i silne uszkodzenia stawu kolanowego. Grając w nakolannikach, jesteś w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał bez obaw o bolesne kontuzje. Co więcej, prezentowane nakolanniki wykonane są ze śliskiego materiału, który wspiera wykonywanie ślizgów na kolanach mogących przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Twojej drużyny.

Trwała i skuteczna ochrona

Ochrona stawów dzięki nakolannikom Asics Basic Kneepad odbywa się w dwojaki sposób. Po pierwsze elastyczny materiał dopasowuje się do kształtu stawu kolanowego, opinając go i poprawiając jego sztywność, jednocześnie redukując ryzyko zwichnięć. Drugi poziom ochrony realizowany jest dzięki miękkiej, grubej i skutecznie absorbującej uderzenia piance umieszczonej w przedniej części nakolannika. Produkt obszyty jest mocnym i trwałym materiałem odpornym na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne.

Minimalistyczny design nakolanników nie odwróci Twojej uwagi od tego, co jest naprawdę ważne na boisku. Zyskaj pełną kontrolę nad sytuacją na boisku i wykorzystaj drzemiący w Tobie potencjał bez obaw. Postaw na nakolanniki Asics Basic Kneepad.

Specyfikacja

Kolor
  • Białe
Producent
  • Asics
Rodzaj
  • Nakolanniki
Właściwości
  • Oddychające

Opinie Asics nakolanniki siatkarskie białe S Chełm

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia