Szukasz

Akcesoria i części do AGD Bytom

i okolice
Akcesoria i części do AGD
Akcesoria i części do AGD
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Philips Głowice golące HQ8/50

4,5
Philips Głowice golące HQ8/50
trzeba trochę dłużej się golić, ale biorąc pod uwagę cenę (cena oryginalnej głowicy plus koszty zakupu są niewiele mniejsze od kosztu nowej golarki, więc bezsens)

Philips OneBlade QP210/50

4,5
Philips OneBlade QP210/50
Maszynka OneBlade jest godna polecenia dla osób z niezbyt wymagającym zarostem. Ostrza wymienne mogłyby być tańsze w normalnej sprzedaży. Trzeba szukać promocji w internecie, żeby nie płacić 130 zł za sztukę w normalnym sklepie - co jest chore.

Braun Folia + Blok ostrzy 32B

5
Braun Folia + Blok ostrzy 32B
Folia po wymianie tnie dużo lepiej. W prawdzie nie wytrzymuje 18 miesięcy ale około roku. 32B (czarna) różni sie od 32S (srebrna) tylko kolorem a pasują obie.
Praktycznie każdy sprzęt z branży AGD posiada szereg akcesoriów służących jako zamienniki w razie usterki lub rozszerzających funkcjonalności danych urządzeń. Są to najczęściej różnego rodzaju pomniejsze akcesoria, o których istnieniu dowiadujemy się w momencie, gdy akurat ich potrzebujemy. Wówczas okazuje się, że szczęśliwie nie musimy oddawać danego produktu do naprawy, ale możemy własnoręcznie wymienić uszkodzoną część na nową. Tyczy się to nie tylko urządzeń kuchennych, ale także sprzętów wspomagających działanie naszej łazienki. Do każdego z nich powinniśmy bez większych bezproblemowo znaleźć różnego typu akcesoria i części zamienne. Trudno przecenić ich przydatność w codziennym życiu. Dzięki wymianie jednego, niedrogiego elementu możemy naprawdę sporo zaoszczędzić i nie musimy zabierać się za kupno nowego urządzenia, które akurat odmawia nam posłuszeństwa. Akcesoria do szeroko rozumianych urządzeń AGD dzielą się na kilka specjalistycznych rodzajów, które odnoszą się do konkretnych urządzeń używanych w kuchni lub łazience. Znajdziemy wśród nich przykładowo maty antywibracyjne lub antypleśniowe, wymienne końcówki do odkurzaczy, elektrycznych szczoteczek do zębów, a także węże dopływowe do pralek czy rury ssące do naszych odkurzaczy. Wśród takowych części do AGD znajdziemy również wymienne czujniki, dyfuzory, głowice, mieszadła, filtry, listwy, łączniki, nakładki oraz pojemniki czy prowadnice. Każdy z takich akcesoriów może posiadać różne zastosowanie. Jedno akcesorium może bowiem przydać się do naprawy różnych rodzajów sprzętów. Nie wszystkie akcesoria związane są jednak z naprawą produktów AGD. Wiele z nich może w znaczny sposób rozszerzyć funkcjonalności obecnie używanych przez nas urządzeń. W akcesoriach i częściach do AGD znajdziemy między innymi nowe końcówki do naszego miksera oraz innych robotów kuchennych. Oferta sklepów jest wyjątkowo bogata, jeśli chodzi o akcesoria, części oraz zamienniki do produktów z branży. Jednak zanim rozpoczniemy poszukiwania takich rzeczy na wirtualnych półkach sklepowych, warto określić do jakiego konkretnie rodzaju produktu szukamy naszego akcesorium. W wielu sklepach sieciowych można znaleźć części z przypisanym konkretnym przeznaczeniem, co wydatnie może usprawnić zakupy. Są bowiem akcesoria dedykowane wyłącznie lodówkom, pralkom, suszarkom, zmywarkom, krajalnicom czy też ekspresom do kawy. Dzięki temu możemy skutecznie zawęzić pole wyszukiwania i szybciej odszukać część, która nas interesuje. Dodatkowo, jeśli wyjątkowo zależy nam na czasie, możemy dodatkowo skorzystać z możliwości oferowanych przez serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki niemu będziemy mogli w łatwy sposób sprawdzić czy szukane przez nas akcesorium znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających stacjonarne oddziały w naszej najbliższej okolicy.