Asterix & Obelix - Mission Babylon (Gra PS5) Bydgoszcz

PS5 Asterix & Obelix - Mission Babylon Wersja gry: Pudełkowa Stan: Nowa (oryginalna folia producenta) Polska wersja językowa: napisy Gatunek: akcja Przedział wiekowy (PEGI): 7+ Okładka (nie ma wpływu na język gry): angielska/francuska/ /europejska Asterix & Obelix: Mission Babylon (PS5) …

od 159,90 Najbliżej: 1,6 km

Liczba ofert: 6

Oferta sklepu

Opis

PS5 Asterix & Obelix - Mission Babylon Wersja gry: Pudełkowa Stan: Nowa (oryginalna folia producenta) Polska wersja językowa: napisy Gatunek: akcja Przedział wiekowy (PEGI): 7+ Okładka (nie ma wpływu na język gry): angielska/francuska/ /europejska Asterix & Obelix: Mission Babylon (PS5) Wprowadzenie Asterix & Obelix: Mission Babylon to najnowsza przygodowa gra akcji inspirowana kultowymi komiksami René Goscinnego i Alberta Uderzo. Tym razem dzielni Galowie wyruszają poza swoje rodzinne wioski, a ich misja prowadzi prosto do starożytnego Babilonu! W wydaniu na PlayStation 5 gra oferuje kolorową, płynną oprawę, humor znany z oryginału oraz dynamiczną akcję, która przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i fanom klasyki. Fabuła Galia znowu jest zagrożona – tym razem w wyniku pewnej intrygi Rzymian i tajemniczego artefaktu, którego pochodzenie sięga ziem odległego Babilonu. Asterix i Obelix wyruszają w podróż pełną humoru, bitew i przygód, by rozwikłać zagadkę i przywrócić równowagę. Na swojej drodze bohaterowie spotkają znajome postacie, nowe kultury oraz… kolejne oddziały nieszczęsnych legionistów Rzymu, którzy – jak zawsze – będą boleśnie doświadczać skutków galijskiej siły. Rozgrywka Mission Babylon oferuje klasyczną, pełną akcji rozgrywkę z elementami kooperacji: Walcz w duecie – Asterix i Obelix mają unikalne umiejętności, a gra pozwala płynnie przełączać się między bohaterami lub grać wspólnie w lokalnej kooperacji. Dynamiczne potyczki – widowiskowe ciosy, miotanie legionistami, specjalne ataki i komediowe animacje nawiązujące do stylu komiksu. Eksploracja kolorowych lokacji – babilońskie ogrody, świątynie, targowiska i pustynne krainy. Proste zagadki środowiskowe – otwieranie przejść, aktywowanie mechanizmów i współpraca bohaterów. Ulepszenia i gadżety – znajdź eliksiry, przedmioty i bonusy podnoszące siłę oraz zdolności bohaterów. Gra łączy humor, akcję i przyjemne tempo, idealne na wspólne granie. Oprawa i klimat Na PS5 gra prezentuje się wyjątkowo kolorowo i płynnie: styl graficzny inspirowany komiksową kreską, szczegółowe animacje humorystycznych ciosów, dynamiczne walki w 60 kl./s, szybkie ładowanie i wyraźne tekstury, muzyka i efekty dźwiękowe oddające lekki, przygodowy ton serii. Świat Babilonu jest pełen klimatycznych detali, dzięki czemu fabuła i rozgrywka nabierają lekkiego, ale angażującego charakteru. Najważniejsze cechy Zupełnie nowa przygoda kultowego duetu Asterix i Obelix. Humor i klimat wierne oryginalnym komiksom. Dynamiczna walka i prosta kooperacja lokalna. Kolorowy i różnorodny świat inspirowany starożytnym Babilonem. Płynna, odświeżona oprawa graficzna na PS5. Dlaczego warto? Asterix & Obelix: Mission Babylon to idealny tytuł dla fanów serii oraz rodzin, które szukają wspólnej, lekkiej i zabawnej gry. To połączenie humoru, akcji i nostalgii w nowoczesnej oprawie. Jeśli lubisz gry kooperacyjne, przygodówki z komiksowym klimatem lub po prostu kochasz Galów — ta gra dostarczy Ci mnóstwo radości i uśmiechu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Microids
Wydawca
  • Microids
Gatunek
  • Akcja
  • Przygodowe
Edycja
  • Standardowa
Wiek graczy (PEGI)
  • od 7 lat
Platforma
  • PS5
Wersja językowa
  • Angielska
Tryb gry
  • Co-op
Minimalna liczba graczy
  • 1
Maksymalna liczba graczy
  • 2
Wykorzystuje kontroler ruchu
  • Nie
Wersja gry
  • Pudełkowa
Model
  • Asterix & Obelix - Mission Babylon