Stacja dokująca Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5000 (40BF0100EU) Byczyna
Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000 Przewodowa Thunderbolt 4 Czarny Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: Thunderbolt 4, Maksymalne zasilanie USB: 65 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Nazwa koloru: Eclipse …
od 884 Najbliżej: 24 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000 Przewodowa Thunderbolt 4 Czarny Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: Thunderbolt 4, Maksymalne zasilanie USB: 65 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Nazwa koloru: Eclipse Black, Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px. Rodzaj zasilania: DC, Zasilanie: 100 W. Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Najważniejsze parametry techniczne Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s Wydajność - Nazwa koloru: Eclipse Black Wydajność - Zintegrowany czytnik kart: Nie Wydajność - Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Wydajność - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 4 Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Moc - Zasilanie: 100 W Moc - Rodzaj zasilania: DC Porty i interfejsy - Interfejs hosta: Thunderbolt 4 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.1 Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 2 Porty i interfejsy - Wersja DisplayPort: 1.4 Porty i interfejsy - Technologia łączności: Przewodowa Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 4 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2 Porty i interfejsy - Zasilanie USB: Tak Porty i interfejsy - Wersja USB Power Delivery: 3.1 Porty i interfejsy - Maksymalne zasilanie USB: 65 W Porty i interfejsy - Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Ergonomia - Kensington Lock: Tak Ergonomia - Typ gniazda zamka kabla: Kensington Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty We/Wy na tylnym panelu - Mikrofon: Nie Oprogramowanie - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 80 mm Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 218 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 31,5 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 470 g Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny, USB Zawartość opakowania - Skrócona instrukcja obsługi: Tak Zawartość opakowania - Karta gwarancyjna: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Dane opakowania - Szerokość opakowania: 240 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 145 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 77 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 1,03 kg Certyfikaty - Certyfikaty: FCC/ICESCEKCCRCMBSMIVCCICBcULusEACTUV- MarkLoAUkraine DoCNOM Klasyfikacja - Kod producenta: 40BF0100EU Klasyfikacja - EAN: 195892132486 Klasyfikacja - ID Produktu: 137165375
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • 40BF0100EU
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 31,5 mm
Szerokość
  • 240 mm
Głębokość
  • 145 mm