I-Tec Stacja/replikator Metal Nano USB-C (C31NANOVGA100) Byczyna
I-tec Metal C31NANOVGA100 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary i-tec Metal C31NANOVGA100. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 100 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 …
od 362 Najbliżej: 24 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
I-tec Metal C31NANOVGA100 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary i-tec Metal C31NANOVGA100. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 100 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Szary, Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), SD, Typ HD: 4K Ultra HD. Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Zasilanie: 100 W, Kompatybilne złącza sieciowe: EU. Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS Najważniejsze parametry techniczne Klawiatura - Technologia łączności: Przewodowa Montaż - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2 Nośnik danych - Zintegrowany czytnik kart: Tak Cechy - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak Konstrukcja - Kolor produktu: Szary Konstrukcja - Materiał obudowy: Aluminium Konstrukcja - Diody LED: Tak Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s Porty i interfejsy - Maksymalne zasilanie USB: 100 W Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Porty i interfejsy - Wtyk słuchawek: 3,5 mm Wydajność - Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Moc - Zasilanie: 100 W Moc - Rodzaj zasilania: Prąd przemienny Moc - Kompatybilne złącza sieciowe: EU Moc - Długość kabla USB: 0,3 m Moc - Zasilanie USB: Tak Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 2 Porty We/Wy na tylnym panelu - Liczba portów VGA (D-Sub): 1 Zawartość opakowania - Skrócona instrukcja obsługi: Tak Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny Zawartość opakowania - Podręcznik użytkownika: Tak Wyświetlacz - Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Zawartość opakowania - Długość kabla zasilającego: 1,5 m Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 115 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 60 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 18 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 100 g Dane opakowania - Szerokość opakowania: 191 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 97 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 23 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 600 g Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak Wymagania systemowe - Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS Pozostałe funkcje - Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), SD Klasyfikacja - Kod producenta: C31NANOVGA100 Klasyfikacja - EAN: 8595611707131 Klasyfikacja - ID Produktu: 121732386
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • I-TEC
Model
  • C31NANOVGA100
Rodzaj
  • Replikatory portów
  • Stacje dokujące
Złącza
  • 1x USB 3.0
Wysokość
  • 18 mm
Szerokość
  • 115 mm
Głębokość
  • 6 mm