Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) DP Wydajny adapter wideo USB-C umożliwiający podłączenie do dwóch monitorów jednocześnie Adapter obsługuje rozdzielczość do 1x 8K / 30 Hz lub 2x 4K / 60 Hz. Obsługa dwóch portów DisplayPort …
od 167 Najbliżej: 24 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) DP Wydajny adapter wideo USB-C umożliwiający podłączenie do dwóch monitorów jednocześnie Adapter obsługuje rozdzielczość do 1x 8K / 30 Hz lub 2x 4K / 60 Hz. Obsługa dwóch portów DisplayPort Możliwość podłączenia do wszystkich portów USB typu C: USB-C, USB4, Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi Podłączenie nie wymaga instalacji (Plug & Play) UWAGA: W systemie macOS obsługiwany jest tylko jeden monitor zewnętrzny Długość przewodu: 30 cm Zastosowanie: Wideo Złącza #1: DisplayPort Żeńska x 2 Złącza #2: USB Typ C Męska Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1 Wymagania sprzętowe:Wymagania sprzętowe:Urządzenie z wolnym portem USB-C, USB4 lub Thunderbolt 3/4Wymagania dotyczące wyjścia wideo:Urządzenie z wolnym portem USB-C lub USB4 z obsługą trybu DisplayPort Alt Mode lub portem Thunderbol 3/4System operacyjny:Windows 10/11, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS i Linux z najnowszymi aktualizacjami Kolor: Czarny Wymiary: 70 x 60 x 15 mm Waga: 53 g i-tec C31DUAL4K60HDMI 8595611706561
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • I-TEC
Model
  • C31DUAL4K60HDMI
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Wysokość
  • 15 mm
Szerokość
  • 70 mm
Głębokość
  • 130 mm