Beko CFB5310W Byczyna
4,22
45 opinii
Opis produktu: Okap podszafkowy Beko CFB 5310 W to doskonały wybór dla osób szukających funkcjonalnego i eleganckiego rozwiązania do kuchni. Dzięki swojemu klasycznemu, białemu wykończeniu pasuje do każdego wnętrza, a jednocześnie oferuje wysoką wydajność i skuteczne usuwanie zapachów i wilgoci. …
od 199 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 16
Oferta sklepu
Opis
Opis produktu: Okap podszafkowy Beko CFB 5310 W to doskonały wybór dla osób szukających funkcjonalnego i eleganckiego rozwiązania do kuchni. Dzięki swojemu klasycznemu, białemu wykończeniu pasuje do każdego wnętrza, a jednocześnie oferuje wysoką wydajność i skuteczne usuwanie zapachów i wilgoci. Okap ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność przez wiele lat. Główne cechy: - Wydajność 125 m3/h - Szerokość 500mm - Kolor biały - Wysoka skuteczność w usuwaniu zapachów i wilgoci - Łatwy w obsłudze i czyszczeniu - Wykonany z trwałych materiałów Model Naścienny Rodzaj żarówki Halogen Kolor produktu Biały Typ kontroli Wysuwany Lokalizacja wydechu Górne Lampy 28 W Liczba żarówek 1 szt. Wbudowany wyświetlacz Nie Obciążenie 108 W Prąd 10 A Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz Klasa efektywności energetycznej (stara) D Roczne zużycie energii 60 kWh Szerokość produktu 500 mm Wysokość (min) 7,6 cm Głębokość produktu 470 mm Rodzaj ekstrakcji Kanałowe / obiegowe Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego C Poziom hałasu (wysoka prędkość) 62 dB Klasa wydajności przepływu dynamicznego G Ilość prędkości 3 Minimalna odległość od płyty gazowej 65 cm Poziom hałasu (niska prędkość) 48 dB Poziom hałasu 62 dB Klasa wydajności świecenia G Maksymalna moc recyrkulacji 65 m³/h Maksymalna moc wyciągu 125 m³/h Minimalna odległość od płyty elektrycznej 50 cm Rodzaj filtra tłuszczu Węgiel Zdjemowalny filtr Tak Filtr odporny na zmywanie w zmywarce Tak Możliwość mycia filtra Tak Gwarancja Miesięcy: 24 (fabryczna) Poznaj inne produkty Beko Chłodziarko-zamrażarki Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Chłodziarki Zamrażarki Pralki wolnostojące Pralki do zabudowy Suszarki automatyczne Zmywarki wolnostojące Zmywarki do zabudowy Piekarniki do zabudowy Kuchnie wolnostojące Automatyczne roboty odkurzające Odkurzacze bezprzewodowe Odkurzacze tradycyjne .Ind_2 img { transition: transform .4s ease-out; } .Ind_2 img:hover { transform: scale(0.8); } .Ind_2 .lnd_col-1 { width: 19%; } .Ind_2 .lnd_col-2 { width: 19%; } .Ind_2 { width: 96%; margin: 0 auto; } } .Ind_2 { padding-left: 3%; }
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Beko
Model
  • CFB5310W
Typ okapu
  • Podszafkowy
Kolor
  • Biały
Funkcje
  • Wyciąg
  • Pochłaniacz
Filtr odtłuszczający
  • Metalowy
Ilość filtrów odtłuszczających
  • 1
Moc
  • 108 W
Wydajność wyciągu [m3/h]
  • 160
Sterowanie
  • Mechaniczne
Stopnie mocy wentylatora
  • 3
Sensor zapachu
  • Nie
Ilość silników
  • 1
Funkcja opóźnionego włączenia
  • Nie
Minimalna odległość od płyty gazowej [cm]
Minimalna odległość od płyty elektrycznej [cm]
Rodzaj oświetlenia
  • LED
Moc oświetlenia
  • 28W