ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 90XB08CN-BDS010 Byczyna
ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 Dokujący USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny ASUS Triple Display USB-C Dock DC300. Technologia łączności: Dokujący, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 90 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 …
od 571,99 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 Dokujący USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny ASUS Triple Display USB-C Dock DC300. Technologia łączności: Dokujący, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 90 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Obsługiwane typy kart pamięci: SD, Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px. Rodzaj zasilania: DC, USB, Zasilanie: 150 W, Napięcie operacyjne: 20 V. Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Najważniejsze parametry techniczne Montaż - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Porty i interfejsy - Technologia łączności: Dokujący Porty i interfejsy - Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2 Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Wersja DisplayPort: 1.4 Porty i interfejsy - Gniazdko wyjścia DC: Tak Porty i interfejsy - Obsługiwane typy kart pamięci: SD Porty i interfejsy - Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak Porty i interfejsy - Zasilanie USB: Tak Wydajność - Zintegrowany czytnik kart: Tak Wydajność - Rodzaj zasilania: DC, USB Wydajność - Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Cechy - Materiał obudowy: Metal, Plastik Cechy - Maksymalne zasilanie USB: 90 W Cechy - Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Moc - Zasilanie: 150 W Moc - Napięcie operacyjne: 20 V Moc - Prąd wyjściowy: 7,5 A Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Ergonomia - Kensington Lock: Tak Oprogramowanie - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Waga i rozmiary - Waga produktu: 514 g Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 32 mm Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 160 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 80 mm Funkcje sieci Ethernet LAN - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s Dane opakowania - Ilość na paczkę: 1 szt. Ochrona - Typ gniazda zamka kabla: Kensington Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Zawartość opakowania - Podręcznik użytkownika: Tak Zawartość opakowania - Karta gwarancyjna: Tak Zawartość opakowania - Stojak dołączony: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: 90XB08CN-BDS010 Klasyfikacja - EAN: 4711387113332 Klasyfikacja - ID Produktu: 116318214
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • ASUS
Model
  • DC300
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 32 mm
Szerokość
  • 160 mm
Głębokość
  • 80 mm
Opinie ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 90XB08CN-BDS010 Byczyna
Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • t...i
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Super jakość i design. Do tego w pudełku porządny zasilacz ASUSA 150W. Wszystko podpinam do lapka na jednym kablu USB-C z Zenbook 14X UX3404 . U mnie nie działa tylko funkcjonalność przycisku, ale o tym wiedziałem, bo jest dedykowana dla innej serii lapków.