Osram CP70/1000W (GX9,5) Brzostek
4,83
6 opinii
od 75,34 Najbliżej: 22 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Ściemnialna lampa przeznaczona do zastosowań w show i studio, charakteryzująca się bardzo wysokim współczynnikiem oddawania barw (CRI). Wyprodukowana w Niemczech. Więcej informacji dostępnych w karcie danych w sekcji „Do pobrania”. Dane techniczne: Napięcie robocze: 240, 220 - 240 V Moc znamionowa: 1000 W Gniazdo/Podstawa: GX9.5 Typ lampy: Lampa żarowa; Lampa halogenowa Specyfikacja lampy: Możliwość ściemniania Kąt wiązki: 310° Kolor światła: biały Temperatura barwowa: 3200K Współczynnik oddawania barw (CRI): 95 Ra Czas uruchomienia: 0 s Kształt: podstawa szpilki Maksymalna temperatura pracy: 40° C Min. temperatura pracy: 10° C Pozycja palenia: S90 (BDTH, podstawa do ±90°) Żywotność: 200 godz. Strumień świetlny: 26000 lm Wymiary (dł. x gł.): 110 x 26 mm