Modecom Eclipse 180 2.0 (GFHF180ECLIPSE180) Brzeziny
9 opinii
od 739 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
MODECOM Eclipse 180 Aktywny zestaw 2.0 z modułem Bluetooth to potężne głośniki dla osób, które mają wymagające ucho i nie za dużo miejsca na rozbudowany sprzęt audio. Zestaw zaskakuje czystością dźwięków. Wzmacniacze klasy D Cechą wyróżniającą wzmacniacze klasy D jest wysoka sprawność - tracą one bardzo mało energii w postaci ciepła. Wzmacniacze klasy D przy pracy z mocami zbliżonymi do swojej mocy maksymalnej osiągają sprawność powyżej 90%. Wysoka sprawność pozwala na zmniejszenie systemu chłodzenia i w efekcie na miniaturyzację wzmacniaczy pracujących w klasie D. Dbając o dźwięk nie zapomnieliśmy o wyglądzie Masywne głośniki o rozmiarach 357 x 240 x 220 mm idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesny jak i klasyczny wystrój wnętrza. Głośniki wykonane z czarnej płyty MDF oraz żółtymi dolnymi membranami są wyśmienitym dopełnieniem idealnego dźwięku jaki z MODECOM Eclipse 180 wydobywa się tuż po ich podłączeniu. Wygoda użytkowania idzie w parze z jakością dźwięku Głośniki MODECOM Eclipse 180 posiadają wbudowany wzmacniacz (2 x 90 W) a ich podłączenie do prądu i źródła dźwięku jest banalnie proste. Zestaw można podłączyć m.in. poprzez dołączone do zestawu: przewód optyczny i kabel z mini-jack, bądź bezprzewodowo poprzez Bluetooth 4.0 z Apt-X™ lub NFC. Głośnikami sterować można dedykowanym, bezprzewodowym pilotem lub z poziomu wbudowanego panelu w górnej części jednej z dwóch kolumn. Regulować można sterowanie tonów niskich i wysokich, głośność a także wybrać preferowany tryb podłączenia. Jakość dźwięku na najwyższym poziomie Głośniki charakteryzują się pełnym szczegółów dźwiękiem którego słuchać można z przyjemnością przez wiele godzin. Dźwięk z MODECOM Eclipse jest pełen szczegółów i jednocześnie na tyle ocieplony że przyjemne słucha się go przez wiele godzin. Świetna jakość dźwięku idzie w parze z bardzo dobrą jakością wykonania i bardzo dużą mocą maksymalną. Do wszystkiego znaczy do… filmów i gier Głośniki są na tyle uniwersalne i dobre że nadają się zarówno do podłączenia pod telewizor pełniąc rolę kina multimedialnego jak i do komputera, dostarczając wysokiej jakości dźwięk podczas multimedialnej rozrywki np. podczas gier. KLUCZOWE CECHY • Moc 2 x 90 W • Wzmacniacz Intersil D2 DAE4 DSP • Głośnik średnio-niskotonowy 6.25” • Głośniki tonów wysokich 1.4” • Pasmo przenoszenia 35Hz-22kHZ • Moduł Bluetooth 4.0 Apt-X™ • NFC • Regulacja tonów niskich i wysokich • Pilot zdalnego sterowania • Gniazdo optyczne • Gniazdo RCA • Wymiary 357 x 240 x 220 mm • Waga jednej kolumny 5.6 kg • Matowe wykończenie Specyfikacja Wymiary głośnika satelity: 357 x 240 x 220 mm Wymiary głośnika niskotonowego: brak Przetworniki: 6.25’’ + 1.4’’ Moc zestawu RMS: 2 x 90 W Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 22 kHz Wejście sygnału audio: 1 x RCA, 1 x optyczny Przewody: 245 cm Zasilanie: Sieciowe AC 110V~240V @ 50/60Hz~1A SNR: Zestaw: 2.0 Informacje dodatkowe Bluetooth: Tak, 4.0 z Apt-X™ Gniazdo wyjściowe do podłączenia zewnętrznego aktywnego subwoofera (SUB OUT): Nie Długość przewodu zasilającego: 150 cm Sygnał wejściowy: 1 x RCA, 1 x optyczny Czułość: Waga netto: 5.6 kg Pilot zdalnego sterowania: Tak
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • MODECOM
Kod producenta
  • GFHF180ECLIPSE180
Rodzaj
  • 2.0
Moc głośników
  • 180W