Lenovo 65W USB-C (40AK0065WW) Brzeziny
Korzystaj z zasilania i utrzymaj produktywność w drodze dzięki temu zasilaczowi podróżnemu. Zasilacz podróżny Lenovo 65 W USB-C DC Travel Adapter jest uniwersalny, dostarcza 65 W mocy przez złącze USB-C i jest przeznaczony do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Naładuj swój laptop lub urządzenie …
od 253 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 16
Oferta sklepu
Opis
Korzystaj z zasilania i utrzymaj produktywność w drodze dzięki temu zasilaczowi podróżnemu. Zasilacz podróżny Lenovo 65 W USB-C DC Travel Adapter jest uniwersalny, dostarcza 65 W mocy przez złącze USB-C i jest przeznaczony do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Naładuj swój laptop lub urządzenie mobilne przez złącze USB-C. - Podłącz do gniazdka samochodowego, a będzie zarówno zasilać Twój notebook Lenovo/ThinkPad, jak i naładuje jego akumulator. - 65 W mocy pozwala na szybkie ładowanie urządzeń z rodziny ThinkPad X1. - Zgodność z profilem zasilania PD 3.0 dotyczy 5 V, 9 V, 15 V, 20 V zasilacz może służyć do ładowania notebooka, tabletu i telefonów. - Wsteczna zgodność z profilem PD 2.0. - Lekki i kompaktowy — idealny podczas podróży. Zasilacz kompatybilny jest m.in. z następującymi laptopami: ThinkPad A Series-A275 ThinkPad L Series-L380 ThinkPad L Series-L480 ThinkPad L Series-L580 ThinkPad P Series-P51s ThinkPad P Series-P52s ThinkPad T Series-T470 ThinkPad T Series-T470s ThinkPad T Series-T480 ThinkPad T Series-T480s ThinkPad T Series-T570 ThinkPad T Series-T580 ThinkPad X Series 2nd gen-11e 5th Gen ThinkPad X Series 2nd gen-13 2nd Gen ThinkPad X Series 2nd gen-ThinkPad 13 ThinkPad X Series 2nd gen-ThinkPad Yoga 370 ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Carbon 5th Generation ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Carbon 6th Generation ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Yoga ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Yoga 3rd Generation ThinkPad X Series 2nd gen-X270 ThinkPad X Series 2nd gen-X280 ThinkPad X Series 2nd gen-X380 Yoga ThinkPad X1 Tablet-ThinkPad X1 Tablet ThinkPad X1 Tablet-ThinkPad X1 Tablet Gen 3 Symbol producenta 40AK0065WW Nazwa produktu Lenovo 65W USB-C DC zasilacz podróżny wtyczka samochodowa 12V Producent Lenovo Klasa produktu
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Rodzaj
  • Oryginał
Moc zasilacza
  • 65 W
Przeznaczenie
  • IBM, Lenovo
  • Uniwersalne
Certyfikaty
  • CE
Napięcie wyjściowe
  • 20 V
Waga
  • 0,4 kg
Dystrybucja
  • Lenovo porfolio
Model
  • inny
Opinie Lenovo 65W USB-C (40AK0065WW) Brzeziny