I-Box Cube II 700W (ZIC2700W12CMFA) Brzeziny
Zasilacz IBOX CUBE II 700W APFC 12 CM FAN BLACK ZIC2700W12CMFA IBOX __________________________________________________________________ Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Certyfikaty: CE, RoHS, APFC EAN: 5901443051992 Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Głębokość produktu: 85 mm …
od 189 Najbliżej: 15 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz IBOX CUBE II 700W APFC 12 CM FAN BLACK ZIC2700W12CMFA IBOX __________________________________________________________________ Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Certyfikaty: CE, RoHS, APFC EAN: 5901443051992 Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Głębokość produktu: 85 mm Ilość złączy zasilających SATA: 6 Kod Producenta: ZIC2700W12CMFA kolor produktu: Czarny Liczba wentylatorów: 1 wentylator Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Napięcie wejściowe AC: 12 V Obsługiwany typ płyty głównej: ATX Poziom hałasu: 20 dB Przeznaczenie: PC Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Szerokość produktu: 140 mm Wersja ATX: 2.2 Wysokość produktu: 150 mm Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 6 Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak Złącze zasilacza EPS (8-pin): Tak złącze zasilania PCI Express (6-pin): 2 Łączna moc: 700 W __________________________________________________________________ Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Poziom hałasu: 20 dB Certyfikaty: CE, RoHS, APFC EAN: 5901443051992 Kod Producenta: ZIC2700W12CMFA Przeznaczenie: PC Liczba wentylatorów: 1 wentylator kolor produktu: Czarny Szerokość produktu: 140 mm Wysokość produktu: 150 mm Głębokość produktu: 85 mm Napięcie wejściowe AC: 12 V Ilość złączy zasilających SATA: 6 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 6 Obsługiwany typ płyty głównej: ATX Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Złącze zasilacza EPS (8-pin): Tak Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Wersja ATX: 2.2 Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak złącze zasilania PCI Express (6-pin): 2 Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Łączna moc: 700 W Produkt fabrycznie nowy. _________________________________________________________ Zasilacz IBOX CUBE II 700W APFC 12 CM FAN BLACK ZIC2700W12CMFA to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się na rynku dzięki swojej doskonałej jakości . Dzięki swoim wyjątkowym cechom, produkt ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. __________________________________________________________________ Zasilacz IBOX CUBE II 700W APFC 12 CM FAN BLACK ZIC2700W12CMFA IBOX Numer: 5901443051992, ACT-ZASIBOOBU0029. Waga: 1.52 kg.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Ibox
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 700 W
Sata
  • 6 wtyczek
Molex
  • 6 wtyczek
Certyfikat
  • Brak
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu +3.3V
  • 20 A
Natężenie przy napięciu +5VSB
  • 3 A
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 140 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Waga
  • 1,8 kg
Wysokość
  • 150 mm
Model
  • CUBE II
Opinie I-Box Cube II 700W (ZIC2700W12CMFA) Brzeziny