Avatto Wt410-16A-B 16A Wifi 58469 Brodnica
Avatto Inteligentny Termostat WT410 Ogrzewanie Elektryczne 16A WiFi Tuya Producent: Avatto Numer Produktu: RC058469 Specyfikacja Model WT410-16A-B Aplikacja Smart Life/Tuya Smart Sterowanie głosowe Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itp. Czujnik temperatury NTC Dokładność pomiaru temperatury …
od 129,99 Najbliżej: 1,2 km
Liczba ofert: 15
Oferta sklepu
Opis
Avatto Inteligentny Termostat WT410 Ogrzewanie Elektryczne 16A WiFi Tuya Producent: Avatto Numer Produktu: RC058469 Specyfikacja Model WT410-16A-B Aplikacja Smart Life/Tuya Smart Sterowanie głosowe Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itp. Czujnik temperatury NTC Dokładność pomiaru temperatury ±1 ℃ Ekran wyświetlacza LED Temperatura robocza od -5°C do 50°C Samoistne zużycie energii <1W Zakres ustawień temperatury od 15°C do 95°C Dokładność ustawienia temperatury 0,5°C Zakres kalibracji temperatury od -9,9°C do 9,9°C Dokładność wykrywania temperatury w pomieszczeniu 0,1°C Zakres temperatury histerezy od 0,5°C do 10°C Prąd obciążenia 16 A Napięcie AC 100-240V 50/60Hz Wymiary 86 x 86 x 14 mm (część przednia) + 26 mm (część tylna) Kolor czarny W zestawie Inteligentny termostat Avatto WT410-16A-B Śruba x2 Czujnik zewnętrzny (3 m) Instrukcja obsługi Inteligentny termostat Avatto WT410-16A-B ogrzewanie elektryczne 16A WiFi Zarządzaj temperaturą w swoim domu w nowoczesny sposób. Inteligentny termostat Avatto WT410-16A-B przeznaczony jest do kontroli ogrzewania elektrycznego o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 16 A. Dzięki funkcji łączności Wi-Fi możesz zdalnie sterować temperaturą za pośrednictwem aplikacji. Produkt współpracuje także z popularnymi asystentami głosowymi i umożliwia tworzenie harmonogramów oraz integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami. Postaw na innowacyjne rozwiązania i oszczędź na rachunkach za prąd, ciesząc się komfortem i ciepłem! Stwórz idealne warunki Termostat Avatto oferuje zaawansowane opcje programowania tygodniowego, pozwalając na ustawienie różnych temperatur dla 6 okresów czasowych w dni powszednie i 2 okresów czasowych w weekendy. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, którym zależy na dopasowaniu temperatury do aktualnych potrzeb. Regulowana jasność podświetlenia ekranu HD LED to dodatkowy komfort, szczególnie nocą, kiedy sen mógłby zostać zaburzony. Istnieje także możliwość całkowitego wyłączenia oświetlenia. Dokładność dla komfortu i oszczędności Wysoka precyzja ustawień termostatu Avatto z dokładnością do 0,5°C zapewnia idealną temperaturę w domu, co przekłada się na komfort i oszczędności energetyczne. Urządzenie wyświetla temperaturę w pomieszczeniu z dokładnością do 0,1°C. Oferuje również funkcję histerezy, która pozwala na kontrolę zakresu temperatury od 0,5°C do 10°C. Bezproblemowa zmiana trybu pracy Termostat obsługuje 4 tryby pracy, w tym Manual, Programming, Programming Temporary oraz Leave, dzięki czemu możesz sprawnie dostosować temperaturę do zmieniających się potrzeb, co jest szczególnie przydatne w nagłych sytuacjach, jak na przykład przybycie nieoczekiwanych gości. Kontrola z dowolnego miejsca Dzięki kompatybilności z aplikacjami Smart Life i Tuya Smart termostat Avatto pozwala na sterowanie temperaturą w domu z każdego miejsca, co zdecydowanie docenią zapracowane osoby, które dużo czasu spędzają poza domem. Istnieje także możliwość zarządzania działaniem urządzenia przy użyciu komunikatów głosowych. Produkt kompatybilny jest z Amazon Alexa, Google Home i Yandex Alice, dzięki czemu, przebywając w domu, możesz zrelaksować się na kanapie i dostosować ustawienia temperatury bez konieczności wstawania. Preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązania? Wykorzystaj panel dotykowy! Doskonały wybór dla rodzin Funkcja udostępniania termostatu pozwala na zarządzanie nim przez różne osoby w gospodarstwie domowym, dzięki czemu cała rodzina może wspólnie dbać o komfort domowy. Ponadto blokada przed dziećmi eliminuje ryzyko przypadkowych zmian ustawień – nie musisz się martwić, że Twoja pociecha wprowadzi niepożądane zmiany w pracy urządzenia! Stwórz inteligentny dom Połącz termostat z innymi inteligentnymi urządzeniami, aby tworzyć sceny dostosowane do konkretnych okoliczności – od powrotu do domu przez sen. Ponadto istnieje możliwość grupowego sterowania termostatami umieszczonymi w różnych pomieszczeniach, co zapewnia dodatkową wygodę.