Scheppach SCH5906810901 Brańsk
od 472,20 Najbliżej: 49 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Wiertarka stołowa Scheppach 5906810901 Wiertarka Stołowa Scheppach DP 16VL ze zintegrowanym laserem i imadłem, to proste i precyzyjne wiercenie, w różnych obszarach zastosowań. Idealnie nadaje się do drobnych prac domowych jak i do warsztatów. Wiertarka wyposażona jest w pięć biegów. Regulowany stół (pod kątem 45°) o wymiarach 164x162 mm, a także laser krzyżowy, który pozwala na bardzo łatwą nawigację podczas wiercenia. Maksymalna odległość między uchwytem szczękowym a stołem: 260 mm. Zalety Nadaje się dla wymagających użytkowników i małych warsztatów. Laser krzyżowy, który pozwala na bardzo łatwą nawigację podczas wiercenia. Wytrzymała konstrukcja stalowa. Pięć prędkości pracy. Spełnia wymogi Unii Europejskiej. Dane Techniczne: Zasilanie: 230 V/50 Hz Pobór mocy: 300 W Moc: 500 W Laser: Tak Imadło: Tak Wyjściowa prędkość obrotowa: 550 - 2500 min 5 prędkości 550 / 950 / 1450 / 1950 / 2500 min Uchwyt wiertarski: 1,5 - 16 mm Wielkość stołu wiertarskiego: 164 x 162 mm Regulacja kątowa: 45°/0°/45° Głębokość wiercenia: 50 mm Średnica kolumny: 46 mm Wysokość: 590 mm Powierzchnia podstawy: 298 x 190 mm Waga: 15,5 kg 5 prędkości do drewna, metalu i wszystkich standardowych tworzyw sztucznych Uchwyt wiertarski maks. 16 mm Wytrzymała konstrukcja stalowa Wydajny silnik o mocy 500 W Laser pozycyjny zapewniający precyzyjne wiercenie W zestawie imadło
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Moc
  • 500 W