Makita TD110DSAE Brańsk
2,75
2 opinie
Akumulatorowa wkrętarka udarowa 12V Max (10,8V) Makita [TD110DSAE]: lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT, która zapewnia dużą moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej, wyposażona została w mocny silnik o dużej sile dokręcania, zakrętarka ma wysoki moment …
od 677,20 Najbliżej: 49 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Akumulatorowa wkrętarka udarowa 12V Max (10,8V) Makita [TD110DSAE]: lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT, która zapewnia dużą moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej, wyposażona została w mocny silnik o dużej sile dokręcania, zakrętarka ma wysoki moment obrotowy 110 Nm, posiada włącznik z płynną regulacją prędkości obrotowej, wkrętarka wyposażona jest w świecący w ciemności fluorescencyjny pierścień obudowy, obszar roboczy doświetla dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem zapewnia wygodną pracę, w tej wersji zakrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa. Parametry wkrętarki udarowej Makita [TD110DSAE]: napięcie zasilania: 10,8V (12V Max), typ akumulatorów: Li-Ion, obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah, uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4", prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min, częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0 - 3500 ud./min, wkręt standardowy: M5 - M12, wkręt do metalu: M4 - M8, wkręt o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M10, śruby z gwintem zwykłym: 22 - 90 mm, maksymalny moment obrotowy: 110 Nm, wymiary (D x S x W): 153 x 66 x 204 mm, waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg Wyposażenie wkrętarki Makita [TD110DSAE]: 2 akumulatory (12V max / 2,0Ah) BL1021B, ładowarka DC10SB, końcówka wkrętakowa PH2 x 50mm: [784244-7], uchwyt do mocowania na pasku [346909-5], walizka z tworzywa [821661-1], instrukcja obsługi. Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita. Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny. Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
Specyfikacja
Zasilanie
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Producent
  • Makita
Napięcie
  • 10,8 V