Irix Edge IFH-100-PRO Uchwyt Filtrów Brańsk
od 570 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
    IFH-100-PRO Uchwyt na filtry Poznaj Irix Edge IFH-100-PRO, uchwyt na filtry zaprojektowany przez profesjonalnych fotografów krajobrazu przeznaczony do tworzenia wyjątkowych zdjęć. Dzięki temu uchwytowi możesz zastosować filtr okragły polaryzacyjny wraz z dwoma kwadratowymi filtrami w standardzie 100mm, dzięki którym możesz dowolnie kształtować światło fotografowanej scenerii. • System filtrów 100 mm • Możliwość montażu okrągłego filtra polaryzacyjnego oraz filtrów kwadratowych • Kompatybilny z filtrami o grubości 2mm oraz 1,1 mm   Wbudowany okrągły filtr polaryzacyjny Wiemy, jak bardzo kochasz najnowszą generację filtrów polaryzacyjnych Irix Edge (SR). Dlatego ten sam filtr został zastosowany w uchwycie IFH-100-PRO. Filtr ten został zaprojektowany tak, aby tworzył jednolitą konstrukcję z uchwytem. Zewnętrzne pokrętło znajdujące się z boku uchwytu umożliwia płynną i łatwą regulację efektu polaryzacji.     Koniec z postprodukcją! Wydobądź ze sceny to, co najlepsze: zwiększ przezroczystość wody oraz szkła, nasyć niebo głębokim błękitem, pozbądź się odbić na błyszczących powierzchniach pokazujących ich prawdziwe kolory. Wszystkie te efekty można łatwo osiągnąć za pomocą filtra polaryzacyjnego Irix Edge.   Doskonała ostrość, wyrazistość i kontrast Zastosowanie szkła optycznego i wielowarstwowych powłok antyrefleksyjnych po obu stronach w filtrach Irix EDGE, pozwala zapewnić ostry i wyraźny obraz. Dodatkowo filtry pokryte specjalną nano powłoką sprawiają, że pielęgnacja jest jeszcze prostsza zapewniając nieskazitelny obraz.     Filtry neutralne kolorystycznie Filtry Irix Edge wykonane są z najwyższej jakości szkła optycznego (przepuszczalność światła 99,8%) oraz powłok najnowszej generacji zastosowanych na każdej stronie filtra. Zastosowanie tej technologii zapewnia nagranie materiału z dokładnym odzwierciedleniem kolorów, które są widoczne podczas nagrywania.     Uchwyt dopasowany do Twoich potrzeb Stosując uchwyt IFH-100-PRO poczujesz prawdziwą wolność w tworzeniu nowych kadrów. Oprócz wbudowanego filtra polaryzacyjnego możesz użyć do dwóch filtrów kwadratowych w standardzie 100 mm, które wydłużają czas ekspozycji lub ujednolicają ekspozycję na całym obrazie, w zależności od potrzeb.   Bezpieczeństwo dla Twoich filtrów Uchwyt IFH-100-PRO można bez problemu przymocować do dowolnego obiektywu za pomocą specjalnych wkręcanych adapterów o średnicy od 52mm do 95mm (lub adaptera do Irix 15mm f/2.4). Mocowanie działa na zatrzask, który automatycznie blokuje się gdy tylko zostanie prawidłowo zamocowany. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na szybką i intuicyjną obsługę, ale także gwarantuje, że uchwyt pozostanie na swoim miejscu bez względu na to, w jakich warunkach go używasz.     Dwustopniowy mechanizm blokujący Bezpieczeństwo filtra polaryzacyjnego Irix Edge w uchwycie zapewnia dwustopniowy mechanizm blokujący. Aby umieścić filtr w uchwycie, odkręć niebieską śrubę z tyłu, a następnie odchyl boczną część uchwytu (odpowiednio oznaczoną) na zewnątrz. Takie rozwiązanie gwarantuje doskonałe bezpieczeństwo i jednocześnie szybką obsługę.     Montaż dwóch filtrów kwadratowych w standardzie 100mm Zapewne znasz filtry kwadratowe w standardzie 100mm i grubości 2mm. Są to najczęściej spotykane filtry i wiele osób z powodzeniem korzysta z nich na swoich wyprawach. Zastosowane dwa rodzaje otworów na filtry można w łatwy sposób dostosować uchwyt do użytku nie tylko z filtrami o grubości 2mm ale również z coraz bardziej popularnymi ultra cienkimi filtrami 1,1mm.   Europejska marka Marka Irix Edge posiada swoje korzenie w Europie – to właśnie tutaj produkty Irix są projektowane, testowane oraz ulepszane przez nasz wyspecjalizowany zespół badawczy. Użycie najnowszej technologii oraz najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego pozwala zapewnić produkty wysokiej jakości. Cały wysiłek włożony w rozwój produktów daje nam pewność, że produktom marki Irix można zaufać nawet najbardziej wymagających warunkach.