TP-LINK Przełącznik SG1008MP 8x1GB PoE (TLSG1008MP) Borne Sulinowo
od 452 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
SWITCH TP-LINK TL-SG1008MP Najważniejsze cechy 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s 8 portów PoE+, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at Innowacyjna technologia oszczędzania energii pozwala zredukować pobór mocy aż o 75%* Obsługa standardu PoE+ z całkowitym budżetem mocy wynoszącym 126W i do 30W na porcie Instalacja plug and play - nie wymaga konfiguracji Zastosowanie produktu TL-SG1008MP to gigabitowy przełącznik typu desktop/do montażu w szafie rack z ośmioma portami PoE+. Urządzenie zapewnia prosty sposób rozbudowy sieci przewodowej poprzez przesył zasilania i danych za pomocą przewodu Ethernet. Dysponując 126W całkowitego budżetu mocy, w tym do 30W na każdym porcie, TL-SG1008MP może zasilać urządzenia wymagające dużego poboru mocy, takie jak punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP. Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii, urządzenie może zaoszczędzić do 75% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci. Działanie przełącznika Wszystkie 8 portów przełącznika TL-SG1008MP obsługuje standard PoE+, który umożliwia automatyczne wykrywanie i zasilanie urządzeń zgodnych ze standardem IEEE 802.3af/at. Pozwala to rozszerzyć zasięg sieci przewodowej do miejsc, w których nie ma dostępu do gniazdek lub przewodów zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, czy też telefonów IP. Zapobieganie przeciążeniom Przełącznik posiada funkcję priorytetowania, dzięki której zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Gdy pobór mocy urządzeń zasilanych poprzez PoE+ jest wyższy lub równy 126W, urządzenia podłączone do portów o niższym priorytecie zostają odłączone od zasilania. Priorytetowanie portów *Priorytety portów: (port 1 > port 2 > port 3 > port 4 > port 5 > port 6 > port 7 > port 8): Funkcja ta zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Np. jeżeli porty 1, 2, 4 i 7 pobierają po 30W (maksymalna wartość dla portu wynosi 30W), a do portu 3 podłączone jest urządzenie pobierające 25W, system odcina zasilanie portu 7 ze względu na przekroczenie całkowitego budżetu mocy. Port 1, 2 i 4 będą więc pobierać 30W, port 3 - 25W, natomiast port 7 zostanie odłączony od zasilania, ze względu na najniższy priorytet. Prosta obsługa Przełącznik TL-SG1008MP jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymagana konfiguracji ani skomplikowanego montażu. Dzięki przemyślanej obudowie i wysokiej jakości transmisji, przełącznik stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci. Specyfikacja techniczna CECHY SPRZĘTOWE Porty 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) Bezwentylatorowy Nie, 1 wentylator Zabezpieczenia fizyczne Brak Zasilanie 100-240VAC, 50/60Hz Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3at/af8 portów PoE+Zasilanie: 126W Główna przepustowość łącza 16 Gb/s Tablica adresów MAC 4K Rozmiar bufora 1,5 Mbitów Wymiary (S x G x W) 294*180*44 mm (11,6*7,1*1,7 cali) Montaż Montaż w szafie rack Maks. zużycie energii 9,89 W (220V/50Hz. bez podłączonego urządzenia PD)140,67 W (110V/60Hz. z podłączonym urządzeniem PD 126W) Ilość generowanego ciepła 33,74 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PD)492,56 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PD 126W) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/atPriorytetowanie portówAutomatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MacKontrola przepływu EEE802.3x dla trybu pełnego dupleksu i Backpressure dla trybu półdupleksu Sposób transmisji Store-And-Forward INNE Certyfikaty FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania TL-SG1008MPPrzewód zasilającyInstrukcja instlacjiZestaw do montażu w szafie rackGumowe nóżki Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Tp-Link
Liczba portów
  • 8
Przeznaczenie
  • Rack
Rodzaj
  • Niezarządzalny
Liczba portów POE
  • 8
Budżet mocy
  • 153 W
Warstwa przełączania
  • L2
Bufor
  • 1,5 MB
Głębokość
  • 80 mm
Montaż w szafach RACK
  • Tak
Przepustowość
  • 16 Gb/s
Ramki jumbo
  • 16KB
Szerokość
  • 294 mm
Waga
  • 2,3 kg
Wysokość
  • 44 mm