TP-Link 5p TL-SG1005P Borne Sulinowo
4,29
7 opinii
od 179 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 16
Oferta sklepu
Opis
SWITCH TP-LINK TL-SG1005P Najważniejsze cechy 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s RJ45 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla Zgodność ze standardem IEEE 802.3af Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny ruch danych bez późnień Nie wymaga konfiguracji Do 15,4 W mocy na każdym z portów PoE Do 56 W mocy PoE łącznie Wygodne w użytkowaniu przełączniki PoE Przełącznik typu desktop, 5 portów gigabitowych, 4 porty PoE TL-SG1005P Monitoring - Współpraca z kamerami IP Telekonferencje - Współpraca z telefonami IP Zasięg Wi-Fi - Współpraca z urządzeniami EAP Omada Power over Ethernet 4 z 5 portów autonegocjacji RJ45 przełącznika obsługują funkcję PoE (porty od 1 do 4). Mają one zdolność automatycznego wykrywania i zasilania urządzeń PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.3af. Inteligentne zarządzanie zużyciem energii Gdy całkowity pobór mocy przekracza 56 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Zaawansowane funkcje dla zwiększonej wydajności Qos Płynny ruch sieciowy - Korzystając z usługi QoS administratorzy sieci mogą ustalać priorytety dla ruchu sieciowego, zapewniając płynność transmisji głosu i wideo. IGMP Snooping Optymalizacja ruchu dla IPTV - Funkcja IGMP Snooping zapewnia optymalną transmisję multimediów, co w znacznym stopniu poprawia wydajność sieci, a tym samym działanie takich usług jak IPTV. Wytrzymała metalowa obudowa Wytrzymała obudowa, porty RJ45 do przewodów ekranowanych i możliwość montażu na biurku lub na ścianie sprawiają, że urządzenie spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Ponadto, bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę urządzenia. Specyfikacja techniczna CECHY SPRZĘTOWE Porty 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) Bezwentylatorowy Tak Zasilanie Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 48VDC / 1,25A) Porty PoE (RJ45) Standard: 802.3 afPorty PoE: Port1- Port4Łączna moc zasilania PoE: 56 W Główna przepustowość łącza 10 Gb/s Tablica adresów MAC 2K Wymiary (S x G x W) 99,8 x 98 x 25 mm (3,9 x 3,9 x 1,0 cal) Maks. zużycie energii 64,44 W (220V/50Hz, PoE włączone)3,95 W (220V/50Hz, PoE wyłączone) Ilość generowanego ciepła 13,48 BTU/h (brak urządzenia PoE)219,87 BTU/h (podłączone urządzenie PoE z poborem 56 W) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3afPriorytetowanie portówAutomatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MacKontrola przepływu EEE802.3xQoS 802.1p/DSCPIGMP Snooping Sposób transmisji Store-And-Forward INNE Certyfikaty FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania TL-SG1005P, Zasilacz, Instrukcja instalacji Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Tp-Link
Liczba portów
  • 5
Przeznaczenie
  • Desktop
  • Biurko
Rodzaj
  • Niezarządzalny
Liczba portów POE
  • 1
Budżet mocy
  • 16 W
Warstwa przełączania
  • L2
Bezwentylatorowy
  • Tak
Głębokość
  • 130 mm
Podział portów
  • 5x RJ-45
Przepustowość
  • 10 Gb/s
Szerokość
  • 210 mm
Szybkość przekierowań pakietów
  • 7,4 Mp/s
Tablica adresów MAC
  • 2 k
Waga
  • 3 kg
Wysokość
  • 25 mm