Roca Victoria A355V05000 Borne Sulinowo
Bidet podwieszany WYMIARY Szerokość 355 mm Głębokość 530 mm Wysokość 435 mm KOLORY I WYKOŃCZENIA biały INFORMACJE O PRODUKCIE Kształt: Zaokrąglony Położenie otworu na baterie: 1 Otwór na środku Sposób montażu: Na stelażu / do ściany Kompatybilne produkty: Pokrywa bidetowa standardowa Supralit® …