Radaway Korfu A 80x80 4S88400-03B Borne Sulinowo
Brodzik Korfu A800 półokrągły głęboki marki RadawayKod produktu: 4S88400-03B Długość: 800 mmSzerokość: 800 mmWysokość: 400 mm (podana wraz z zamontowanymi nóżkami)Głębokość: 230 mm Otwór na syfon o średnicy 50 mm Gwarancja producentaCena dotyczy brodzika bez obudowy widocznej na zdjęciu Wysyłka: …
od 801 Najbliżej: 43 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Brodzik Korfu A800 półokrągły głęboki marki RadawayKod produktu: 4S88400-03B Długość: 800 mmSzerokość: 800 mmWysokość: 400 mm (podana wraz z zamontowanymi nóżkami)Głębokość: 230 mm Otwór na syfon o średnicy 50 mm Gwarancja producentaCena dotyczy brodzika bez obudowy widocznej na zdjęciu Wysyłka: Przedpłata GRATIS!!! W przypadku płatności za pobraniem termin wydłuża się o 3 dni robocze....