Chieftec Stealth SPX-1200-FC 1200W (SPX1200FC) Borne Sulinowo
Chieftec Stealth 1200W Vega M Series SPX-1200-FC 80+ Platin moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Chieftec Stealth 1200W Vega M Series SPX-1200-FC 80+ Platin. Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, …
od 583 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Chieftec Stealth 1200W Vega M Series SPX-1200-FC 80+ Platin moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Chieftec Stealth 1200W Vega M Series SPX-1200-FC 80+ Platin. Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 60 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,500 mm. Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm. Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm Najważniejsze parametry techniczne Porty i interfejsy - Motherboard power connector: 24-pin ATX Porty i interfejsy - Długość kabla płyty głównej: 60 cm Porty i interfejsy - Ilość złączy zasilających SATA: 8 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego SATA: 150,500 mm Porty i interfejsy - Liczba kabli zasilających SATA: 10 Porty i interfejsy - Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Porty i interfejsy - Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 150,500 mm Porty i interfejsy - Złącze zasilania EPS (4+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 3 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego PCI Express: 65 cm Porty i interfejsy - Gniazdo PCI Express: Tak Porty i interfejsy - Liczba złączy EPS: 1 Porty i interfejsy - Typ okablowania: W pełni modułowy Wewnętrzne We/Wy - Gniazdo zasilania ATX (24-pin): Tak Wewnętrzne We/Wy - Złącze zasilacza EPS (8-pin): Tak Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm Wydajność - Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Wydajność - Przeznaczenie: PC Wydajność - Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Wydajność - Wersja ATX: 3.1 Wydajność - Technologia łożysk: FDB Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Moc - Moc w sumie: 1200 W Moc - Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Moc - Łączna moc (+3.3 V): 100 W Moc - Łączna moc (+12 V): 1200 W Moc - Łączna moc (+5 V): 100 W Moc - Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 20 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 100 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 20 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Moc - Prąd wejściowy: 15.0-7.5 A Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Krótkie spięcie, Przepięcia i prąd rozruchowy, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 150 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 140 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 86 mm Klasyfikacja - Kod producenta: SPX-1200-FC Klasyfikacja - EAN: 0753263079268 Klasyfikacja - ID Produktu: 133608165
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Chieftec
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 1200 W
Sata
  • 8 wtyczek
Molex
  • 2 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Platinum
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 86 mm
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 135 mm
Wtyczka zasilania (ilość pinów)
  • 24
Wysokość
  • 140 mm
Model
  • Stealth
Opinie Chieftec Stealth SPX-1200-FC 1200W (SPX1200FC) Borne Sulinowo