Zasilacz Gigabyte GP-UD1000GM PG5 (rev. 2.0) Boguszów-Gorce
GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny GIGABYTE UD1000GM PG5 V2. Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego …
od 469 Najbliżej: 5,2 km
Liczba ofert: 26
Oferta sklepu
Opis
GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny GIGABYTE UD1000GM PG5 V2. Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,600 mm. Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold. Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm. Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Wydajność - Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold Wydajność - Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Wydajność - Wersja ATX: 3.1 Wydajność - Technologia łożysk: HYB Wydajność - Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Porty i interfejsy - Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Porty i interfejsy - Długość kabla płyty głównej: 61 cm Porty i interfejsy - Ilość złączy zasilających SATA: 8 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego SATA: 150,600 mm Porty i interfejsy - Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 3 Porty i interfejsy - Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 120,150,500 mm Porty i interfejsy - Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 4 Porty i interfejsy - Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe): 1 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego PCI Express: 70 cm Porty i interfejsy - Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego CPU: 60 cm Porty i interfejsy - Złącze napędu dyskietek: 1 Porty i interfejsy - Gniazdo PCI Express: Tak Porty i interfejsy - Liczba złączy EPS: 2 Konstrukcja - Wbudowany wyłącznik: Tak Konstrukcja - Liczba wentylatorów: 1 went. Konstrukcja - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Cechy - Współczynnik mocy: 0,9 Cechy - Przeznaczenie: PC Cechy - Kolor produktu: Czarny Cechy - Wydajność: 90% Cechy - MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h Moc - Moc w sumie: 1000 W Moc - Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Moc - Łączna moc (+3.3 V): 125 W Moc - Łączna moc (+12 V): 1000 W Moc - Łączna moc (+5 V): 125 W Moc - Łączna moc (-12V): 3,6 W Moc - Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 25 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 83,3 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 25 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Moc - Prąd wejściowy: 15 - 6.5 A Moc - Czas wstrzymania: 16 ms Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 150 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 140 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 86 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 2,48 kg Pozostałe funkcje - Typ okablowania: W pełni modułowy Pozostałe funkcje - Okres gwarancji: 10 lat(a) Dane opakowania - Szerokość opakowania: 618 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 269 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 211 mm Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 2,64 kg Klasyfikacja - Kod producenta: GP-UD1000GM PG5 V2 Klasyfikacja - EAN: 4719331556112 Klasyfikacja - ID Produktu: 108940654
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gigabyte
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 1000 W
Sata
  • 8 wtyczek
Molex
  • 3 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Gold
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 140 mm
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Waga
  • 0,15 kg
Wysokość
  • 86 mm