Thermaltake Toughpower PT 1200W (PSTPP1200FNFAPE1) Boguszów-Gorce
Thermaltake Toughpower PT 1200W moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Thermaltake Toughpower PT 1200W. Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 55 cm, Długość kabla …
od 700 Najbliżej: 5,8 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
Thermaltake Toughpower PT 1200W moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Thermaltake Toughpower PT 1200W. Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 55 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 450,600,750 mm. Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm. Bezpieczeństwo: CE/UKCA/FCC/ICES/CB/TUV/cTUVus/LVD/CCC/BSMI/ S-MARK/EAC/RCM Najważniejsze parametry techniczne Myszka - Przeznaczenie: PC Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm Wydajność - Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Wydajność - Wersja ATX: 3.1 Wydajność - Technologia łożysk: FDB Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Liczba wentylatorów: 1 went. Konstrukcja - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Moc - Moc w sumie: 1200 W Moc - Prąd wejściowy: 15 - 10 A Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Moc - Łączna moc (+3.3 V): 100 W Moc - Łączna moc (+12 V): 1200 W Moc - Łączna moc (+5 V): 100 W Moc - Łączna moc (-12V): 3,6 W Moc - Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 20 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 100 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 20 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Moc - Czas wstrzymania: 17 ms Moc - Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy: 100 - 150 ms Moc - Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Moc - Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 150 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 140 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 86 mm Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Cechy - Wydajność: 92% Cechy - MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h Cechy - Wbudowany wyłącznik: Tak Porty i interfejsy - Motherboard power connector: 24-pin ATX Porty i interfejsy - Długość kabla płyty głównej: 55 cm Porty i interfejsy - Ilość złączy zasilających SATA: 6 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego SATA: 450,600,750 mm Porty i interfejsy - Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 4 Porty i interfejsy - Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 750,600,450,300 mm Porty i interfejsy - Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 5 Porty i interfejsy - Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin): 2 Porty i interfejsy - Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla: 600 mm Porty i interfejsy - Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego CPU: 70 cm Porty i interfejsy - Typ okablowania: W pełni modułowy Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 20 - 90% Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 70 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Certyfikaty - Bezpieczeństwo: CE/UKCA/FCC/ICES/CB/TUV/cTUVus/LVD/CCC/BSMI/ S-MARK/EAC/RCM Klasyfikacja - Kod producenta: PS-TPP-1200FNFAPE-1 Klasyfikacja - EAN: 4711658545305 Klasyfikacja - ID Produktu: 134667859
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Thermaltake
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 1200 W
Sata
  • 6 wtyczek
Molex
  • 4 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Platinum
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 140 mm
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 135 mm
Waga
  • 3 kg
Wysokość
  • 86 mm