Samsung 27" G61SH (LS27HG612SUXEN) Boguszów-Gorce
Samsung G61SH monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Czarny Samsung G61SH. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 2560 x 1440 px, Typ HD: Quad HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia …
od 1 799 Najbliżej: 5,2 km
Liczba ofert: 26
Oferta sklepu
Opis
Samsung G61SH monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Czarny Samsung G61SH. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 2560 x 1440 px, Typ HD: Quad HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: OLED Wyświetlacz - Jasność wyświetlacza (szczytowa): 400 cd/m² Wyświetlacz - Jasność wyświetlacza (typowa): 200 cd/m² Wyświetlacz - Jasność wyświetlacza (min): 190 cd/m² Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Wyświetlacz - Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar obrazu (w poziomie): 59 cm Wyświetlacz - Rozmiar obrazu (w pionie): 33,4 cm Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 67 cm Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27") Wyświetlacz - Ekran dotykowy: Nie Wyświetlacz - Typ HD: Quad HD Wyświetlacz - Kolory wyświetlacza: 1 miliard kolorów Wyświetlacz - Natywne proporcje obrazu: 16:9 Wyświetlacz - Typ ekranu: OLED Wyświetlacz - Rozdzielczość: 2560 x 1440 px Wyświetlacz - Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Wyświetlacz - Paleta barw: 99% Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 1000000:1 Wyświetlacz - Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak Wyświetlacz - Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) Porty i interfejsy - Wbudowany USB hub: Nie Porty i interfejsy - HDMI: Tak Porty i interfejsy - Wersja wyjścia DisplayPort: 1.4 Porty i interfejsy - Wyjście na słuchawki: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.1 Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 1 Konstrukcja - Kolor nóżek: Czarny Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Grafika - HDCP: Tak Grafika - Wersja HDCP: 2.2 Konstrukcja - Pozycjonowanie na rynku: Gaming Grafika - NVIDIA G-SYNC: Tak Konstrukcja - Stojak typu: HAS stojak Wydajność - Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC Compatible Wydajność - AMD FreeSync: Tak Wydajność - Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Wydajność - Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak Wydajność - Funkcje gier: Super Arena Gaming UX Multimedia - Wbudowane głośniki: Nie Multimedia - Wbudowana kamera/aparat: Nie Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm Ergonomia - Opcja regulacji wysokości: Tak Ergonomia - Regulowana wysokość (max): 10,5 cm Ergonomia - Oś obrotu: Tak Ergonomia - Kąt obrotu wokół osi: -92 - 92° Ergonomia - Obrotowe: Tak Ergonomia - Obracany: -45 - 45° Ergonomia - Regulacja pochylenia: Tak Ergonomia - Zakres kąta nachylenia: -3 - 25° Ergonomia - Funkcja korekcji silników czarnego koloru: Tak Dane opakowania - Głębokość opakowania: 487 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 120 mm Dane opakowania - Szerokość opakowania: 672 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 5,7 kg Moc - Typ zasilacza: Zewnętrzny Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Moc - Klasa efektywności energetycznej (HDR): G Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 20 kWh Moc - Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 72 kWh Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Wytrzymałość - Skala efektywności energetycznej: Od A do G Moc - Pobór mocy: 20,4 W Moc - Maksymalne zużycie mocy: 78 W Waga i rozmiary - Szerokość urządzenia (z podstawą): 609,9 mm Waga i rozmiary - Głębokość urządzenia (z podstawą): 250,2 mm Waga i rozmiary - Wysokość urządzenia (z podstawą): 512,7 mm Waga i rozmiary - Waga (z podstawą): 3,8 kg Waga i rozmiary - Szerokość (bez podstawy): 609,9 mm Waga i rozmiary - Głębokość (bez podstawy): 57 mm Waga i rozmiary - Wysokość (bez podstawy): 359,3 mm Waga i rozmiary - Waga (bez podstawy): 2,5 kg Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Zawartość opakowania - Podstawa dołączona: Tak Zawartość opakowania - Przewody: Zasilanie, HDMI, DisplayPort Pozostałe funkcje - Technologia quantum dot color: Tak Pozostałe funkcje - Tryb Samsung Eye Saver: Tak Pozostałe funkcje - Rozmiar obrazu: Tak Pozostałe funkcje - Wyłącznik czasowy Plus: Tak Pozostałe funkcje - Wirtualny punkt AIM: Tak Pozostałe funkcje - Auto source switch+: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: LS27HG612SUXEN Klasyfikacja - EAN: 8806097910381 Klasyfikacja - ID Produktu: 139152842
Specyfikacja
Podstawowe
Marka
  • Samsung
Przekątna ekranu
  • 27 cali
Proporcje ekranu
  • 16:9
Kolor
  • Czarne
Technologia
  • LED
Rozdzielczość
  • 2560x1440
Częstotliwość odświeżania
  • 240Hz
Rodzaj matrycy
  • OLED
Jasność
  • 200cd/m2
Powłoka matrycy
  • Matowa
Kąty widzenia w pionie
  • 178°
Kąty widzenia w poziomie
  • 178°
Funkcje dodatkowe
  • HDR
Tryb HDR
  • Tak
Głośniki
  • Nie posiada
Moc głośników
  • Nie dotyczy
Tuner TV
  • Nie posiada
Złącza
  • DisplayPort
  • HDMI
Funkcja pivot
  • Tak
Montaż ścienny
Standard VESA
  • 100x100
Wysokość z podstawą
  • 512mm
Głębokość z podstawą
  • 250mm