Patriot Burst Elite 240GB 2,5" SATA (PBE240GS25SSDR) Boguszów-Gorce
7 opinii
od 243 Najbliżej: 5,8 km
Liczba ofert: 12
Oferta sklepu
Opis
Patriot Burst Elite 240GB Szukasz dysku wewnętrznego do swojego komputera? Zależy Ci na niewielkim rozmiarze tego komponentu? Powinien zatem zainteresować Cię dysk SSD Patriot Burst Elite 240GB. To dobrej jakości sprzęt, który z pewnością spełni Twoje wymagania. Oferowany dysk wewnętrzny SSD posiada format 2.5". Jego wymiary wynoszą 100 x 69 x 7 mm, a waga - 46 g. Należy zatem do kategorii kompaktowych podzespołów i będzie świetnym rozwiązaniem do laptopów. Został on wyposażony w pojemność 240GB. Długi czas pracy Oferowany czarny dysk wewnętrzny został wyposażony w pamięć Quad Level Cell. Producent zapewnia jego trwałość nawet do 2 milionów godzin. Do podzespołu dołączana jest także instrukcja obsługi, która została napisana w języku polskim. Dzięki niej nie będziesz miał problemu z zamontowaniem sprzętu w swoim komputerze. Wysoka prędkość zapisu Wykorzystane złącze SATA III jest popularnym interfejsem, który przynosi wiele korzyści. Dzięki niemu możesz spodziewać się wysokiej przepustowości. W dodatku będziesz miał zapewnione bardzo szybkie prędkości odczytu oraz zapisu, co wpłynie na Twój komfort podczas korzystania z komputera. Maksymalna prędkość zapisu danych wynosi 320 MB/s, natomiast odczytu 450 MB/s. Wystarczająca ilość pojemności do codziennego użytku Producent wyposażył dysk w pojemność, która wynosi 240 GB. Będziesz miał zatem wystarczająco dużo miejsca na najpotrzebniejsze dokumenty czy pliki multimedialne. Możesz również zainstalować na nim ulubione programy. Producent: Patriot Grupa produktowa: Dyski Patriot Szybkość odczytu: 450 MB/s Szybkość zapisu: 320 MB/s Rodzaj dysku: wewnętrzny Typ: SSD Format: 2.5 cala Interfejs: Serial ATA III Pojemność: 240 GB Pamięć cache: 32 MB Niezawodność MTBF: 2000000 godz. TBW: 160 TB Szerokość: 69 mm Wysokość: 7 mm Długość: 100 mm Waga: 46 g
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Patriot
Model
  • Burst Elite
Pojemność
  • 240GB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 69 mm
Głębokość
  • 100 mm
Wysokość
  • 7mm
Rodzaj pamięci
  • QLC
Prędkość odczytu
  • 450MB/s
Prędkość zapisu
  • 320MB/s
Niezawodność MTBF
  • 2 000 000 h
Funkcje dodatkowe
  • S.M.A.R.T.
Współczynnik TBW
  • 100 TB
Opinie Patriot Burst Elite 240GB 2,5" SATA (PBE240GS25SSDR) Boguszów-Gorce